Vila VyVolených odkrývá svá zákoutí

Exkluzivne se nám podařilo nakouknout pod ruku architektům projektujících novou vilu pro reality show VyVolení, kterou bude Prima family vysílat na podzim. Kromě toho můžete se už teď díky našemu videu seznámit s nejzajímavějšími "týpky" z castingů.

Jak je vidět, architektonické studio se činilo – návrh sice mírně připomíná vily z předchozích řad reality show, je však koncipován mírně odlišně. Tak třeba bazén je samozřejmě stálice, jež ve vile VyVolených nesmí nikdy chybět. Tentokrát budou ale hrátky ve vodě okořeněné i tím, že součástí bazénu bude i vířivka. Ta určitě vztahy mezi soutěžícími pořádně rozvíří!

Vztahy mezi VyVolenými pomůže určitě rozvířit i další součásti vily – bar. Jemu je vyhrazen samostatný prostor na terase. Lze tedy očekávat, že i tento podzim bude ve vile VyVolených pěkně veselo a televizní diváci budou mít o zábavu postaráno.

Diváci a zejména soutěžící by se také určitě neobešli bez zpovědnice, která mnohdy bývá jejich jediným spojením s okolním světem, byť v trošku neosobní formě.

Ostatně, prohlédněte si, jak se vila staví, ve videu:

Co dalšího ve vile VyVolených najdete? Podívejte se do naší galerie:

Na začátku článku jsme vám slibovali ochutnávku z castingových kol. Tak tady ji máte! Mrkněte se na video:

Chtěli byste se i Vy přihlásit do VyVolených a soutěžit o svoji milionovou šanci? Přihlašujte se ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.