Víte, jak vypadá Sexbomba od vedle? Zjistíte to dnes večer na Primě

Zamilovat se je nádherné. Nedělní noční komedie se ale na lásku mezi mladými podívá z pěkně divokého úhlu! Nesmělý Matt totiž není jediný, koho pohádková kráska Danielle okouzluje svými křivkami. A Matt je asi poslední, kdo o její veselé minulosti ví! Sexbombu od vedle vysílá Prima v neděli v 00:10.

Lákavý název komedie Sexbomba od vedle v sobě skrývá pro hlavního představitele jedno netušené tajemství. Ta nová sousedka totiž pracovala v pornoprůmyslu.

S ostýchavým mladíkem, který si do známosti s nevšední sousedkou života moc neužíval, to neuvěřitelně zamává. Jak je ale patrné, možná právě takováhle kráska je tím pravým požehnáním pro ňoumu, jakým Matt je. Konečně totiž začne objevovat krásy života.

Hvězdy na plátně

I když příběh nahrává přihlouplému vyprávění pro náctileté, režisér Luke Greenfield (má na svém kontě např. seriál Mimoni v Americe dříve vysílaný na Prima COOL) si s jednoduchým námětem neskutečně vyhrál.

Do hlavní dívčí postavy si vybral mladou herečku Elishu Cuthbertovou, která už měla značné zkušenosti z předchozích snímků. My si ji ale asi budeme nejvíce pamatovat jako Kim Bauerovou ze seriálu 24 hodin. Ke kráse se přidal u Elishy i intelekt a velký herecký talent, takže režiséři o ní mluví v superlativech. Jak uvidíte, dokáže být svůdně, až připitoměle krásná a vzápětí rošťácky dovádivá.

Není divu, že to se zdrženlivým mladíkem zamává. Zahrál si ho Emile Hirsch ještě jako sedmnáctiletý. Právě proto musel mít jako neplnoletý svého dubléra ve scénách, kde toho mělo být vidět mnohem víc než jen jeho chlapecká tvář.

I tak jsou ale u Emileho stejně důležitější jeho grimasy, kterými opravdu zaujme. Tolik údivných pohledů snad ve svých letech nepředvedla žádná z budoucích filmových hvězd. A že má k herecké špičce namířeno poměrně zpříma, prozradily jeho pozdější filmy, v nichž exceloval. Jmenujme např. Legendy z Dogtownu nebo Útěk do divočiny. O nedělní noci se s ním ale vydejte na lechtivě úsměvnou pouť jeho neuvěřitelně rychlého dospívání v muže.

Film Sexbomba od vedle vysílá Prima v neděli v 00:10.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.