Víte, kolik měří vaše oblíbené hvězdy ze Sběratelů kostí?

Sběratelé kostí XI (15) - upoutávka

Herci a herečky nás smrtelníky většinou překvapí tím, jak malí jsou. To ale není případ urostlého Davida Boreanaze (Booth) ani jeho kolegyně Emily Deschanel (Kůstka). Kolik centimetrů měří vaši seriáloví oblíbenci?

Co uvidíte v úterních Sběratelích kostí?

Seriáloví manželé to během úterního večera nebudou mít rozhodně jednoduché. Forenzní analytici z Jeffersonova institutu hledají stopy při pátrání po vrahovi soukromého detektiva. Bootha s Kůstkou při vyšetřování ruší školní problémy jejich dcery…

To uvidíte na Prima LOVE už v úterý večer ve 20.15 ve Sběratelích kostí.

Kolik centimetrů měří Kůstka a Booth?

Jak už bylo řečeno, lidé jsou většinou překvapení, že herci a herečky vypadají na televizních obrazovkách a filmových plátnech o dost vyšší a mohutnější než ve skutečnosti. Jak je to s přidáváním sedmi kil v televizi, zatím nic nevíme, ale přinášíme vám čísla, která jsou zajímavá. Tak schválně, uhodnete kolik měří samotný představitel Bootha?

David Boreanaz je od pohledu urostlý muž. Měří úctyhodných 185 centimetrů a posilovna podle všeho také patří mezi místnosti, které navštěvuje docela často.

Ani jeho kolegyně a hlavní hvězda Sběratelů kostí, Emily Deschanel, rozhodně nepatří mezi křehké dívky s nohou popelky. Emily měří 175 centimetrů.

T. J. Thyne, představitel seriálového Jacka Hodginse naopak od svého hereckého kolegy ve výšce zaostává o dobrých patnáct centimetrů. Jak se mu natáčí poblíž Kůstky, když má 170 centimetrů, sice nevíme, ale kamerou se dá skrýt spousta věcí.

Určitě si všichni pamatujete na tragicky zesnulou postavu, která patřila pro fanoušky mezi jednu z nejoblíbenějších charakterů Sběratelů kostí, Lance Sweetse. Toho si s radostí zahrál mladičký John Francis Daley. Tento herec rozhodně nepatří mezi nejmenší, měří 183 centimetrů.

Šestačtyřicetiletá herečka a bývalá modelka Tamara Taylor měří pouhých 169 centimetrů, ačkoliv měla v modelingu docela velké úspěchy. Tamara hraje ve Sběratelích kostí Camillu Sorayan.

Dívejte se na Prima LOVE ve 20.15 každé úterý na Sběratele kostí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.