Vlčí instinkt uvidíte už v sobotu! Podívejte se na ukázku z vraždy v horách

Už v sobotu ve 20.15 na Prima KRIMI se můžete těšit na nový francouzský seriál o zkušeném policistovi, který se rozhodl, že chce klid a přestěhuje se do horského městečka. V maloměstě však zažije případ své kariéry. Podívejte se na exkluzivní ukázku ze sobotního dílu seriálu Vlčí instinkt.

Co bude kiminalista Alex Hugo řešit během prvního dílu?

CHCETE SE DOZVĚDĚT PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O SERIÁLU VLČÍ INSTINKT?

Lisa Leblancová se zřítila vysoko v horách a nepřežila pád ze skály. Všechno nasvědčuje tomu, že šlo o sebevraždu. Jenže Alex Hugo, který tuto mladou ženu znal, má podezření, že ji k tomu možná někdo donutil. Jako by to nestačilo k narušení poklidné atmosféry francouzských Alp, vychází najevo nová šokující informace. Lisin pád zřejmě někdo natočil. A to z opravdu podezřelé, bezprostřední blízkosti… Zatímco má na návštěvě svého strýce, pouští se Alex do vyšetřování možné vraždy. Jeho podezření se potvrzuje.

O několik týdnů dříve se jiné mladé ženě přihodilo prakticky to samé na útesech u města Marseille. A také tuto tragédii někdo zblízka zachytil na kameru. Alex se znovu spojí s policejní vyšetřovatelkou Caroline Wacquierovou a pracují na záhadném případu společně. Podaří se jim odhalit, kdo způsobil smrt těchto dvou nebohých obětí?

Sledujte Vlčí instinkt každou sobotu na Prima KRIMI ve 20.15.

Podívejte se na upoutávkuk seriálu Vlčí instinkt:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.