Vojta Kotek skočil z mostu bez jištění. V seriálu Einstein si i náročné kaskadérské scény točil sám

Einstein - Případy nesnesitelného génia (1) - teaser

Herec Vojtěch Kotek je známý svou profesionalitou. Není tedy překvapením, že si občas při natáčení střihne i kaskadérský kousek. V seriálu Einstein – Případy nesnesitelného génia si troufl na všechny adrenalinové scény. Žádného dubléra neměl ani při skoku z mostu.

Očekávaná premiéra nového českého seriálu Einstein - případy nesnesitelného génia začíná v sobotu 8. května ve 20:15 na Primě. Pojďme se podívat do zákulisí jeho natáčení.

Vojta Kotek jako kaskadér

„Filipe Koenigu, jste zatčen!“ zněla slova Pavla Zedníčka, který hraje v seriálu Einstein hlavního policejního šéfa. Zpočátku nevinná klasická seriálová scéna se během minuty proměnila na adrenalinovou sólo akci herce Vojtěcha Kotka, který se s kapitánem rozloučil se slovy, že se omlouvá, ale musí už jít. Poté bez váhání skočil bez jištění z mostu do špinavé řeky.

Podívejte se exkluzivně na tuto scénu:

Tato i ostatní kaskadérské scény se točily bez profesionálních dublérů. Vojtěch Kotek se v roli Filipa Koeniga opravdu překonával. Sám uvedl, že šlo o značný risk. Pokud by se zranil, natáčení celého seriálu by se muselo posunout.

Co dalšího Vojtěch Kotek o natáčení Einsteina prozradil?