Vraždy v Midsomeru: Rivalové v lásce? Další zapeklitý případ pro inspektora Barnabyho!

Obyvatelé vesničky u letiště jsou na přelety letadel zvyklí. Ne ale na to, aby z létajících strojů něco padalo – a už vůbec ne lidské bytosti. Podívejte se, jak inspektor Barnaby s kolegou Nelsonem odkrývají případ s kořeny ve 2. světové válce. Sledujte Vraždy v Midsomeru na Primě v pátek v 20.15!

Nešťastnou obětí je Bernard King, majitel letiště Finchmere. Klíč, kterým mu někdo zasadil ránu do temene před tím, než ho shodil z letadla, patří staršímu mechanikovi Duggiemu. Toho trápí dlouholetý svár s Molly Darnleyovou. Tvrdí o ní, že poslala na smrt jeho sestru Ellie, když spolu obě ženy za 2. světové války sloužily. Proč by to Molly dělala? Aby se mohla vdát za Ellienina milence, kterého tajně milovala.

Vyšetřování se zdánlivě zamotá ve chvíli, kdy Nelson objeví, že letiště využívá pašerácká skupina. Během letecké přehlídky, které se jako piloti účastní Mollyin vnuk Alex a Duggieho synovec Gavin, oba přiznají podíl na pašeráckých aktivitách. Je možné, že vraždili, aby smetli podezření? Navíc se ukáže, že i oni jsou rivaly v lásce ke stejné ženě...

Největší hvězda seriálu? Teriér Sykes!

Málokterý fanoušek o tom pochybuje. Sykes se objevil po boku vyšetřovatelů v roce 2011 a od té doby získal jeho profil na sociální síti přes 21 000 fanoušků. Vraždy v Midsomeru ale nejsou jeho jediným počinem. Za hereckého parťáka může právem považovat Johnnyho Deppa, se kterým si zahrál hned dvakrát: v Pirátech z Karibiku a ve filmu Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street. Sykesova panička Gill Raddingsová často mluví o tom, jak Johnny nevynechal při natáčení jedinou chvilku, kdy si mohl s psíkem pohrát.

Sykesovi bylo přibližně sedm měsíců, když ho v roce 2004 Gill našla opuštěného na ulici. A že se dostal do dobrých rukou: Gill psy miluje a specializuje se na výcvik pro film. Doma má pěknou smečku hereckých osobností.

Co řekl o Sykesovi Neil Dudgeon: „Sykesovi hraju druhé housle, to je bez debat. On je tím, kdo nahradil Johna Nettlese. Já ho jen tahám ze scény na scénu,“ říká se smíchem a dodává: „Rozhodně nemá hvězdné manýry, a že by mohl sem tam vyžadovat něco extra! Dokonce dostal od několika psích slečen nabídky k sňatku, což se o mě říct nedá. Ale já jsem šťastně ženatý.“

Nezapomeňte sledovat další epizodu Vražd v Midsomeru na Primě v pátek ve 20:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.