Seriály a filmy

17. července 2018 11:45

Petra Kloidová

Vraždy ve Stratfordu ukážou jak vtipní detektivové vyřeší vyhrožování místnímu podnikateli!

Na Primě můžete každou středu ve 20.20 novou kriminálku Vraždy ve Stratfordu. Kromě zajímavých kriminálních případů z anglického maloměsta se hodně zasmějete společně s dvěmi hlavními postavami.

Franka a Luellu si tentokrát najal ředitel pohřební služby, kterému nájemní zabijáci oznámili, že má posledních 24 hodin života. Dokáže ho nevšední dvojka soukromých vyšetřovatelů zachránit před jistou smrtí…?

To uvidíte už ve středu ve 20.20 na Primě.

Vraždy ve Stratfordu

postaveno hlavně na páru excentrických detektivů Luelly Shakespear a Franku Hathawayovi, kteří společně vyšetřují zločiny ve Stratfordu nad Avonou.

Bývalému policistovi a nepříliš úspěšnému soukromému detektivovi Franku Hathawayovi se obrátí život vzhůru nohama, když si ho najme svérázná kadeřnice Luella Shakespearová, aby sledoval jejího nastávajícího manžela. Když je v den svatby ženich zavražděn, rozjede nevěsta zběsilé pátraní po vrahovi na vlastní pěst. Možná, že by ze Shakespearové a Hathawaye nebyl až tak špatný detektivní tandem...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.