Poprvé Simony Krainové a neposlušný Geňa se Suchánkem. Znáte zákulisí filmu Vybíjená?

Vybíjená - upoutávka

Zkušený režisér Petr Nikolaev, tváře oblíbené Partičky a chytlavá, nostalgií a humorem podbarvená předloha Michala Viewegha. Ideální kombinace pro vznik úspěšné komedie Vybíjená. Vtipné bylo už samotné natáčení.

Komedie natočené podle čtenářsky úspěšných románů spisovatele Michala Viewegha jsou vždycky zárukou kvalitní zábavy a podívané. U filmu Vybíjená tomu není nijak. Do hlavních rolí kamarádů, kteří spolu prožívají různé životní etapy, bylo obsazeno trio z kultovního zábavného pořadu Partička: Michal Suchánek, Richard Genzer a Ondřej Sokol. A tak už během natáčení bylo na place pěkně veselo.

Podobné články

Schizofrenie na place

„Měl jsem tendence, jak už je mým zvykem, Geňu režírovat. Takže pak chudák nevěděl, koho dřív poslouchat, jestli mě, nebo režiséra,“ zavzpomínal s úsměvem Suchánek. „Občas to bylo schizofrenický. Rejža mi nařídil, abych si sednul a Suchoš na to, že budu vypadat jako idiot, tak ať raději stojím. Tak jsem to vyřešil tak, že jsem zůstal zkroucený v podřepu, abych nikoho nenaštval,“ popsal jeden z okamžiků Genzer.

S nápadem obsadit hvězdy Partičky přišel producent Rudolf Biermann a režisér Petr Nikolaev rád souhlasil. „Ten nápad se mi líbil. Jako by jim to bylo psané přímo na tělo. Řadu herců pro tento film navrhoval nejdříve producent, což byl odlišný postup, než na jaký jsem byl zvyklý. U mě obvykle probíhá několik etap, než klíčové postavy obsadím. Ale musím říci, že v tomto případě jsem se setkal s osvíceným producentstvím. Všechny, které navrhl, jsem přijal za své. Jsem na ten film hrdý,“ prohlásil režisér.

Drobné výhrady měl pouze v jednom případě a sice k roli Evy, kterou ztvárnila modelka Simona Krainová. „U ní jsem měl určitou pochybnost, ale ta mě brzy přešla. Pozvali jsme ji a ještě několik dalších hereček. Zadání bylo, aby se jednalo o tak krásnou ženu, že když vejde do dveří, všichni strnou. Tam mi došlo, že bude skutečně nejlepší volbou.“

Poprvé Simony Krajinové

A nutno dodat, že tvůrci během natáčení Krainovou zrovna nešetřili. Čekaly ji například náročné scény porodu. „Tím, že jsem během života hrála pouze ve filmu Kamarád do deště a v trilogii Byl jednou jeden polda, což už bylo hodně dávno, tak jsem byla před natáčením docela nervózní. Cítila jsem velkou zodpovědnost a bála se, jak mě tam to skvělé herecké osazenstvo přijme. Nakonec to bylo všechno úplně v pohodě. Nikdo mi nic nedával ‚sežrat‘, všichni se chovali velmi mile. Celé to natáčení bylo hrozně příjemné, moc mě bavilo a užívala jsem si to. A když jsem ten film pak viděla, myslím, že se opravdu povedl. Je moc hezký, vtipný i dojemný. Parádní práce všech, co se na tom podíleli,“ pochvalovala si Krainová, která se poprvé ve své herecké kariéře dočkala toho, že jí ve filmu byl ponechán její vlastní hlas. Předtím totiž bývala předabována herečkou Ljubou Krbovou.

Komedii Vybíjená uvidíte v neděli 2. ledna od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.