zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Silné emoce v Prostřeno! Pan Petr se neubrání slzám. Co ho rozpláče?

Prostřeno! XXIII (44)
Autor: Pan Petr v pořadu Prostřeno! Prostřeno! XXIII (44)
AG , Vydáno: 19.03.2021
V pátečním Prostřeno! hosté zavítají do dětského domova. V panu Petrovi vyvolá místo emotivní vzpomínky na dětství.

reklama

Poslední večeře tohoto týdne v pořadu Prostřeno! s sebou přinese nečekanou porci emocí a rozpláče sympaťáka Petra Hálu, který se jinak v životě drží motta: „Mít důvod se denně zasmát a vidět někoho se smát.“

Co se stane? Hostitel dne Milan pozve ostatní do dětského domova v pražských Dolních Počernicích, kde už dva roky bydlí se svým bratrem ve startovacím bytě. Chce ukázat světlé stránky vyrůstání v dětském domově.

Ze všech nejvíc místo zasáhne právě pana Petra, který se neubrání slzám. On sám totiž dobře ví, jaké je to vyrůstat bez biologických rodičů. „To mě dostalo… Hlavně jsme chtěl dneska poděkovat svým mamkám – jedné do Prahy a jedné do Plzně, ale i mé třetí genetické matce… protože jsem adoptovaný,“ vysvětluje dojatý Petr po už tak emocemi prostoupeném týdnu. Kdo sleduje Prostřeno! pravidelně, jistě ví, že vaření pro cizí hosty nikdy není jednoduché.  

Podívejte se na Petrovu reakci:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (45) - Doznání

Petr Hála sám sebe označuje za extrovertního optimistu, který se snaží zábavnou formou zpříjemnit život lidem okolo něj. Málokdo by odhadl, že za Petrovým úsměvem se ve skutečnosti skrývá nelehký osud. 

Po střední škole a tehdy ještě povinné vojenské službě zakotvil jako grafik v časopisech. Postupně se vypracoval na pozici art direktora a jak říká, nemůže si na nic stěžovat: „Nemusím vstávat brzy ráno, nepracuji s hloupými lidmi, jsem rozumně placený a práce mě baví.“

Rodinný život plný harmonie

Na osobní život také není sám. S partnerem a manželem Luigim žijí už dvanáct let v registrovaném partnerství – v Itálii jsou už přes rok oficiálně manželé. 

Nově do Petrovy a Luigiho domácnosti přibyla další radost. V únoru „zdárně adoptovali krásnýho kluka. Proces lehce komplikovaný díky odpovědnosti za osud tohohle okouzlujícího raubíře, který si během svých třech let prožil dost smutného na celý život,“ oznámil pan Petr veřejnosti na svém facebookovém profilu radostnou novinu. Novým přírůstkem do rodiny je psík, který dostal jméno Gino.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Lucie Benešová má adoptovanou dceru Sáru

České celebrity, které adoptovaly děti. Pro hvězdu Slunečné nejlepší rozhodnutí!

reklama

Související témata: Prostřeno! , Prostřeno online , premiérové Prostřeno , emoce , slzy dojetí , bez rodičů

reklama

Přečtěte si také

reklama