Seriály a filmy

1. října 2013 13:49

Markéta Zídková

Weby Prima online předběhly konkurenci, máme téměř tři miliony reálných uživatelů

Jsme rádi, že vás bavíme. Ať už se jedná o informace o dění na našich televizních stanicích, zprávy ze společnosti na Prima Style, vaření s Prima Fresh či ženská témata na Prima Ženách, dokázali jsme během září zaujmout téměř 3 miliony uživatelů.

Velmi úspěšné období prožívá rodina internetového portálu Prima online. V září na trhu poskočila na sedmou příčku návštěvnosti mezi provozovateli na českém internetu a předběhla tak všechny tuzemské televize.

Uživatelé zhlédli na webech, jako je například Prima Style, iprima.cz, Prima Fresh, Prima Ženy a Prima love, COOL, ZOOM a další zastupované weby, přes 259 milionů stránek. „Oproti loňsku, kdy jsme byli na devatenácté pozici s 851 tisíci uživateli, je to obrovský skok. Jsem na náš tým opravdu pyšný, díky kvalitnímu obsahu jsme tak předběhli i konkurenční Novu,” komentuje výsledky Daniel Grunt, ředitel Prima online.

Nejúspěšnější byla iprima.cz s 1 697 tisíci uživateli, úspěch mají ale také tematické weby. „Náš Prima Style je No. 4 na tvrdě obsazeném bulvárním trhu,” dodal Daniel Grunt. Nejnovější web Prima Ženy překonal 200 tisíc uživatelů a Prima Fresh se blíží 300 tisícům.

Milí čtenáři, děkujeme!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.