Seriály a filmy

29. července 2019 12:24

Petra Kloidová

Začátek srpna bude ve znamení láskyplných příběhů na Prima LOVE

Léto se pomalu ale jistě překlápí do druhé poloviny a Prima LOVE vás rozhodně nezklame v programu plném zamilovaných filmových osudů. Co uvidíte tento týden?

Na přelomu července a srpna se podíváme na osudy dvou rodin. Thomase a Antonii jste mohli sledovat už celý minulý týden a jejich filmový osud se uzavře přesně ve středu. Ve čtvrtek se přesunume do Irska, kam se se svými třemi dcerami stěhuje ovdovělý Martin.

Láska, děti a touha v srdci

Smrt na porodnické klinice nebývá častá, přesto se to někdy stane. Tentokrát zemřela na první pohled zcela zdravá žena. Thomas se kvůli tomu dostává pod tlak. Mohl však za její smrt skutečně on?

Pokračování příběhu Thomase a jeho ženy uvidíte už v pondělí večer ve 20.00.

Láska, děti a nový začátek

Antonia se s Thomasem stěhuje do nového domu. Má však pocit, že už jí nevěnuje tolik pozornosti jako dřív. Je z toho zklamaná. Podaří se jim vztah zachránit?

Jak bude vypadat nový začátek Thomase a Antonie? To se dozvíte ve 20.00 na Prima LOVE.

Láska, děti a ukradené štěstí

Na klinice u jezera se stala hrozná věc. Z kojeneckého oddělení kdosi unesl novorozeného chlapečka. Policie nemá žádné stopy, všímavá Antonia musí proto pátrat sama…

Záhadu uvidíte už ve středu po 20. hodině na Prima LOVE.

Naše farma v Irsku

Martin před čtyřmi lety ovdověl a sám vychovává tři dcery. Nejmladší Paula trpí astmatickými záchvaty, a tak se Martin rozhodne odjet k rodičům do Irska na farmu. Zde se Paula zázračně vyléčí a rodina by tu ráda zůstala, třeba tu najdou štěstí...

Naše firma v Irsku uvidíte během čtvrtečního večera s Prima LOVE.

Naše farma v Irsku: Nové časy

Nové časy navazují na příběh, který uvidíte na Prima LOVE den předtím. Podívejte se na příběh vdovce Martina, který sám vychovává tři dcery. Martin se rozhodne odjet k rodičům do Irska na farmu, aby jeho dcera přestala mít zdravotní problémy. Ale hlavní hrdina dostane mnohem víc...

Nové časy uvidíte poslední pracovní den ve 20.00 na LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.