Záhadné vraždy odkryjí v pondělí hrozivé tajemství minulosti. Nebo ho pohřbí?

Takový pěkný napínavý thriller, ve kterém postupně přibývá mrtvých bývalých spolužáků, a ač se tato úmrtí tváří jako nehody, brzy začne být jasné, že jsou ve skutečnosti vraždami! Nechte si trochu pocuchat nervy v pondělí ve 22.45 na Primě.

Drama, mystery, thriller – to všechno v sobě spojuje kanadsko-americký snímek produkce kabelové a satelitní televizní stanice Lifetime, který se na obrazovky poprvé dostal v létě roku 2006. Co se hereckého obsazení týče, možná si vybavíte představitelku hlavní hrdinky Julii Benz, která hrála přítelkyni a posléze manželku charismatického masového zabijáka Dextera ve stejnojmenném seriálu. Ženskému publiku se bude zase moc dobře koukat na představitele hlavní mužské role, ne příliš známého, ale o to sympatičtějšího Kanaďana Chrise Kramera.

A o co že tu běží?

Newyorčanka Meggie (Julie Benz) má dobře našlápnutou kariéru a fajn manžela, ale po jeho náhlém úmrtí se rozhodne vrátit zpátky do svého rodného městečka v Connecticutu. Tam se shodou okolností právě schyluje k pohřbu jednoho z jejích dětských přátel, spolužáka ze školy. Meggie je postupně vtahována do sítě vzpomínek, které pomalu ale jistě přerůstají v hrozivé podezření. Když totiž v průběhu několika měsíců zemře za záhadných okolností pět jejích bývalých spolužáků, začíná jí být jasné, že za jejich smrtí stojí konkrétní osoba, ne jen obyčejné náhody. Bohužel je ale sama, kdo si to myslí, a smyčka vraha se začíná stahovat nebezpečně blízko jí samotné…

Věděli jste, že…

  • ... herečka Julie Benz se narodila v Pittsburghu v Pensylvánii do rodiny chirurga a krasobruslařky? Sama začala bruslit, když jí byly tři roky, ale ve čtrnácti utrpěla ošklivou zlomeninu a musela s tím na chvíli přestat. Na juniorském mistrovství USA skončila ve svých šestnácti letech třináctá a stejně tak se krasobruslení na profesionální úrovni věnovali i její starší bratr Jeffrey a sestra Jennifer. Po ukončení střední školy se Julia rozhodla jít studovat herectví do New Yorku a ve třiadvaceti letech svoji krasobruslařskou kariéru definitivně ukončila. Čekala ji série menších roliček v televizních seriálech a opravdový průlom v její kariéře mohl přijít už v roce 1996, kdy málem získala roli Buffy, přemožitelky upírů, ve slavném stejnojmenném americkém seriálu. Roli nakonec získala Sarah Michelle Gellar, ale Julii byla nabídnuta alespoň jedna z vedlejších rolí. Osvědčila se v ní tak moc, že se scenáristé nakonec rozhodli věnovat její postavě více prostoru, než původně zamýšleli a díky tomu se její kariéra konečně rozjela. Zahrála si v seriálech Kriminálka Las Vegas i Kriminálka Miami a vytvořila jednu z hlavních postav ve výše zmíněném seriálu Dexter.

Chybička se vloudí…

  • Všimněte si, že ve scéně s komínem můžete vidět denní světlo proudit skrze okna, zatímco venku má být noc.

Na snímek Okruh přátel se podívejte v pondělí ve 22.25 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.