Seriály a filmy

13. srpna 2014 14:00

Gabriela Gabrielová

Zamilovaný a šťastný navzdory dceři. Nový příběh podle Rosamundy Pilcherové!

Důchod nemusí znamenat nudu. Doktor Gary Lembart ji zahání rychlou jízdou v autě tak dlouho, dokud mu policie nevezme řidičský průkaz. Nevědomky tak strhne lavinu událostí, které mu přinesou životní štěstí. Podívejte se na film Stará láska nerezaví u nás na Primě ve čtvrtek ve 21:30.

Ztráta řidičského průkazu se pro Garyho dceru Barbaru stane dalším podnětem k tomu, aby otce přesvědčovala. K čemu? Aby se přestěhoval ze samoty velkého domu v anglickém Cornwallu do města, odkud bude mít blízko na nákupy a k lékaři. Nebo by se mohl přesunout do domova s pečovatelskou službou, to by přece bylo pro starého muže ideální!

Gary to tak nevidí. Nechce, aby o něj někdo pečoval. Namísto úvah o budoucnosti si najme mladou zahradnici, která dokáže obstarat i nákupy.

Osud však Garyho mezi důchodce stejně zavede. Zemře mu přítel a on do domova doprovodí jeho ženu, které nezbývá k žití jiné místo. Gary je poměry v sociálním zařízení zhrozen a nabídne vdově Erice, aby se nastěhovala k němu do Cornwallu. Nepozve jen ji, ale i další dva staré dobré přátele. Z ohromného prázdného domu na anglickém venkově by se mohl stát příjemný domov pro partu přátel, kdyby se ale dcera Barbara nepostavila plánu do cesty.

Robin Pilcher: Syn slavné matky se pomamil

Ačkoliv vystřídal slušnou řádku různorodých zaměstnání, nakonec přece jen skončil u psaní. Robin, čtyřiašedesátiletý syn slavné autorky románových příběhů Rosamunde Pilcherové, se živil jako farmář, kameraman, autor písňových textů a dokonce jeden čas vedl firmu podnikající v poštovních službách. Ne že by se mu v podnikání nevedlo, ale po matce zděděný talent ho nakonec přece jen dohnal. S manželkou a dětmi tráví část roku ve Skotsku a část ve španělské Andalusii, kde plánuje založit institut tvůrčího psaní.

Podívejte se na romantický příběh Stará láska nerezaví u nás na Primě dnes ve 21:30!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.