Seriály a filmy

23. července 2014 12:38

Gabriela Gabrielová

Ze dne na den ‘matkou‘ dvou dětí! Splněný sen? Jak pro koho!

Ambiciózní redaktorka Isabelle má nakročeno k zářivé kariéře: je pověřena vedením společenské rubriky. Osud však zamíchá karty šokujícím způsobem. Dozvídá se, že její otec nezemřel, když byla v plenkách; skonal právě teď. Co po sobě zanechal? Nalaďte si Primu a Nečekané dědictví ve čtvrtek ve 20:15!

Příběh německé režisérky Christine Kabischové slibuje romantickou podívanou tam, kde bychom ji nečekali. Hlavní hrdinka Isabelle totiž žije poněkud sobeckým životem, do něhož láska zasahuje jen okrajově. Má přítele, ten ale také buduje kariéru. Příliš času na sebe nemají, ale také toho nelitují. Život nalinkovaný pravítkem? Ano, ale jen do chvíle, kdy Isabellu vytrhne z pracovního shonu telefonát od policie. Její otec zemřel i s manželkou při dopravní nehodě.

Ze šoku Isabellu dostanou až prarodiče, kteří ji vychovali. Pravda, kterou před ní skrývali, je krutá. Otce “nechali zemřít“ schválně, aby jí ušetřili bolesti. Sotva několikadenní dcerku totiž odvrhl. A matka zemřela při porodu.

Isabella se snaží vzpamatovat, ale množství novinek, které jí zřejmě pořádně ztíží naplánovanou kariéru, vzrůstá geometrickou řadou. Otec po sobě zanechal statek a zemědělskou půdu, copak ji zvládne vést? A co teprve dvě děti, které jsou vlastně jejími sourozenci a které by měla adoptovat, aby neskončily v dětském domově?

Máte rádi příběhy Rosamunde Pilcherové? Dívejte se!

Talentovaná německá režisérka Christine Kabischová má s romantickými zápletkami nepopiratelnou zkušenost. Právě ona natočila jeden z posledních filmových převodů populární spisovatelky. I do příběhu Isabelly vetknula nečekané množství romantiky. Láska k rodině se tu protíná s touhou po úspěšném pracovním životě. Kabischová se snaží odpovědět na otázku, zda je postoj hlavní hrdinky sobeckým.

V hlavní roli bývalá modelka

Pro hlavní roli si Kabischová vybrala herečku Denise Zichovou, která má s tématem osobní zkušenost. Když jako turistka navštívila Los Angeles, zahlédl ji modelingový agent a nabídl jí práci pro Calvina Kleina. Krásná blondýnka se začala věnovat předvádění, ale kariéra modelky ji po krátkém čase přestala naplňovat. Herectví přináší méně peněz, za to ale o mnoho více smysluplnosti a radosti. Denise pověsila modeling na hřebík.

Dívejte se na Nečekané dědictví u nás na Primě ve čtvrtek ve 20:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.