20. února 2014 16:29

Denisa Nováková

Ženy na cestách vyráží tentokrát na exotické Maledivy a Srí Lanku

Osmý díl cestovatelského magazínu vám představí dvě zajímavé destinace – Maledivy a Srí Lanku. Průvodkyněmi budou Zlatuše s Míšou. Kde zažijí nejpodivnější závody a jak vypadá krabí tanec? A jak se jim bude dařit při sloní lázni a při sběru čaje? Dívejte se na další díl v neděli v 18.00 na Primě.

V osmém díle Míša se Zlatuší nebudou vědět, co dřív navštívit. Svou pouť začnou na Maledivách, konkrétně na ostrově Gan. Užijí si tu poznávací výlet lodí, během kterého je doprovází hejno delfínů. Po výletě se jejich cesty rozdělí. Míša absolvuje prohlídku nedalekého luxusního resortu, kde ji fascinují nejen bungalovy na kůlech, ale hlavně jejich vnitřní vybavení.

Co zažije v prezidentském apartmá? Zlatuše se mezitím vydá „popovídat si“ s místními ženami a zkoumá poněkud jiný styl bydlení. Cestovatelky se podívají i do přístavu Malé. V jednom z hotelů pak zažijí nejpodivnější závody, jakých se kdy zúčastnily. Kdo v nich vyhraje a kdo bude tančit krabí tanec?

Podívejte se na fotogalerii, jak se Ženy na cestách měly:

Na Srí Lanku se Zlatuše s Míšou těšily i proto, že jsou obě milovnicemi slonů. A užijí si jich tu opravdu dost. Navštíví sloní útulek založený už v roce 1975, kde pomáhají krmit mládě. Vydají se také na projížďku na slonech a Zlatuše si pochvaluje, že si konečně „osedlala“ zvíře, které nemá problém ji uvézt. Po sloní procházce následuje lázeň. Otázka ale je, kdo koho při ní vlastně sprchuje.

Po útulku Míša se Zlatuší navštíví dílnu na výrobu sloního papíru. Míša je sice nejdřív šokovaná, z čeho se vlastně papír vyrábí, ale nakonec neodolá a koupí si tu zbrusu nový a krásně voňavý nový deníček. Ke Srí Lance neodmyslitelně patří čaj. Jak se bude dařit cestovatelkám při sběru čajových lístků? Dámy na cestách se podívají i na místo zvané Lví skála. Která z nich se odhodlá na ni vystoupat?

Uvidíte už tuto neděli. v 18 hodin na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.