Znáte 4 nejhorší masové vrahy z Myšlenek zločince?

Myšlenky zločince XII (1) - upoutávka

Speciální agenti z Myšlenek zločince před sebou mají úkol, který se dá považovat za pořádně strašidelný. Když totiž uteče třináct masových vrahů najednou, leckomu zamrzne úsměv. Znáte ty nejhorší vrahy v historii Myšlenek zločince?

Co uvidíte v pondělí v Myšlenkách zločince?

Jako každé pondělí na vás čeká speciální jednotka BAU, která se zabývá těmi nejtěžšími kriminálními případy v Americe. A úkol speciálních agentů? Přečíst těm největším zločincům mysl, aby mohli zasáhnout co nejdříve. Co čeká speciální jednotku v pondělí ve 20.15?

Agenti FBI pátrají po třinácti uprchlých sériových vrazích. Jeden z nich posílá agentům vzkaz v podobě pořezaných obětí...

Nejhorší sérioví vrazi v Myšlenkách zločince

Masová vražedkyně, která byla v dětství drsně týraná, unášela malé a drobné ženy, z kterých pak vytvářela živé panenky. Vražedkyně totiž dostávala panenky ve chvíli, kdy ji otec zneužil.

Adam Rain naháněl strach už od pohledu. Kvůli zranění mozku a komatu bylo jeho IQ na úrovni malého dítěte. Svůj příběh se snažil převyprávět lidskými loutkami. To byly jeho oběti.

Foyet zabil exmanželku jednoho z agentů. Celou čtvrtou řadu jste tak mohli sledovat, jak se snaží vedle jiných případů detektivové pracovat na tom, aby ho dostali za mříže.

Tobias Hankel unesl samotného dr. Reida a způsobil mu nejen trauma, ale i drogovou závislost, když ho zmlátil tak, že mu dal léky proti bolesti. Henkel byl zneužívaný otcem tyranem a náboženským fanatikem. Tuto postavu vraha si zahrál bývalý Dawson (Jason Van Der Beek) ze seriálu Dawsonův svět.

Sledujte na Prima LOVE Myšlenky zločince na ve 20.15 v pondělí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.