Seriály a filmy

12. ledna 2018 09:00

Zoufalá? Rozhodně ne! Dáda Patrasová si užívá sladkých chvil s italským krasavcem

Ne každý si užil vánoční svátky po boku svých milovaných. O tom by mohla vyprávět i jednašedesátiletá Dagmar Patrasová, která trávila Vánoce i Nový rok o samotě. Její italský devětačtyřicetiletý přítel Vito ji opustil a odjel do rodné Kalábrie a stále současný manžel Felix Slováček upřednostnil mladší milenku Lucii Gelemovou. Dnes je tomu ale jinak a Dáda opět září!

Není tomu tak dávno, co se zdálo, že krach manželství Felixe Slováčka a Dády Patrasové zanechá na zpěvačce rány a fanoušci ji už nikdy neuvidí usměvavou a šťastnou. Po boku Dády se však objevil nový hřebec, díky kterému je hvězda českého showbyznysu opět šťastná a deprese jsou ty tam. Její nová italská partie s uhrančivým pohledem s Dádou sice nemohla strávit vánoční svátky, jelikož musela kvůli nemocnému otci do své domoviny. Nyní se za svou láskou Vito ale vrátil a Patrasová tak může říci, že nový rok začal úspěšně.

Za svým milým jezdí Dáda i do Itálie a společně tak strávili spoustu romantických momentů i mimo Dádinu rodnou zemi. Před krátkou dobou se tak pochlubila na svém Instagramu fotkami z pláže, kde předvedla postavičku v dost odvážných plavkách. Někdejší sexsymbol si troufl na bílé bikiny, které u většiny žen poukáží na veškeré nedostatky. To však není případ Patrasové, ta se může pyšnit figurou i odvahou, kterou jí může závidět nejedna vrstevnice.

V poslední době je královna dětských srdcí v centru mediálního dění, ať už v dobrém světle, tak místy za oblačna. Skandální rozpad zdánlivě harmonického manželství, pro někoho pobuřující odhalené fotografie, údajně nepravdivé informace o trávení vánočních svátků. Zkrátka a dobře, na Dádu fanoušci rozhodně nezapomínají.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.