Zradil jsi? Těš se na Krvavé zúčtování! V sobotu večer na Primě

Když během jediné noci přijdete o všechno, co jste dlouhá léta budovali, je to zlé. Když vás navíc připraví o milovaného člověka, zhroutí se vám svět. Ale jen do doby, než nastane čas spravedlivé odplaty. Podívejte se na akční drama Krvavé zúčtování v sobotu ve 23.35 na Primě!

Quinn Forte (Billy Zane) je úspěšný chlap každým coulem. Bohatý a s prací tělesného strážce spokojený, šťastně ženatý. Má dobré vztahy s otcem i bratrem, který k němu vzhlíží. Na první pohled je vše tak, jak má být. Na pohled druhý jde o poněkud zvláštní rodinu. Otec je šéfem zločineckého impéria.

Když Quinna zradí člověk, od kterého by podlost čekal nejméně, má to fatální důsledky. Je zatčen, jeho otec zavražděn a co víc: bratr si myslí, že zločin spáchal sám Quinn. Po propuštění na svobodu se snaží minulost odhodit, vymazat ji a zapomenout. Jenže to není tak snadné. Králem zločineckého gangu se stal otravný Campbell (Vinnie Jones). Quinn má všeho po krk. Se škůdci se rozhodne zatočit po svém. Najme si dávného kamaráda přezdívaného Švéd (Dolph Lundgren), zabijáka z nejlepších. Pomsta to bude mimořádně krutá. Pomůže mu krvavá odplata zapomenout na zradu?

Billy Zane opět podvodníkem

Někdo to má přišité na věky. Přímý potomek řeckých přistěhovalců s původním příjmením Zanetakos hraje jednu roli šupáka za druhou. A byl to přitom právě on, kdo se měl objevit v hlavní roli Johnnyho ve slavném romantickém filmu Dirty Dancing. Bohužel ale neuměl tancovat. Nebyl schopný naučit se základní kroky ani s pomocí choreografky, a tak byla role nabídnuta Patrickovi Swayzemu.

I přes všechny role negativních hrdinů svoji práci miluje. Hlavu si ovšem neholí kvůli šupáckému vzhledu, ale kvůli lásce k plavání, se kterým začal v roce 1997. O herectví říká: „Přináší mi radost i poznání. Dosud jsem natáčel v 19 zemích, například v Austrálii jsem byl pětkrát. Kterému Američanovi se tohle poštěstí? Každý den je pro mě překvapením, i když při výběru rolí věřím svým instinktům. Ale víte co? Nejvděčnější jsem za roli v Titaniku. Byla to až dosud největší filmová produkce na světě. Na to jsem fakt pyšný!“

Režie: Giorgio Serafini, Shawn Sourgose Scénář: Giorgio Serafini, Rey Reyes, Shawn Sourgose Kamera: Marco Cappetta Hudba: Riccardo Eberspacher Hrají: Dolph Lundgren, Billy Zane, Vinnie Jones, Robert Miano, Robert Davi, Reena Tolentino, Chuck Saale, Jelly Howie, Stephanie Rae Anderson, Gianni Capaldi

Dejte si v sobotu večer americké akční drama s Billy Zanem a Dolphem Lundgrenem Krvavé zúčtování. U nás na Primě ve 23.35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.