Seriály a filmy

10. dubna 2015 14:00

Gabriela Gabrielová

Ztratila muže, ztratila peníze, ale neztratila sebe samu. Přesvědčí vás Falešné sliby

Ztratila muže, ztratila peníze, ale neztratila sebe samu. Přesvědčí vás Falešné sliby

Krásná rudovláska Dianne se nikoli svým přičiněním dostala do bodu, kdy se její život otočil o sto osmdesát stupňů. Musí začít úplně od začátku. Dianne ale nemůže zapomenout na svoji lásku a na šťastnou minulost, kterou jí kdosi zničil. A když dostane příležitost, zatouží po pomstě.

Kanadský thriller Falešné sliby (2004) je opravdové drama, které vás přiková do křesla. Na začátku se setkáváme se sympatickým párem žijícím perspektivní a pohodlný život dobře situovaných mladých lidí. Už záhy však čeká na manžele Dianne a Randyho Ackersovi pád do naprosté temnoty. Randy (Anthony Lemke) špatně investuje všechny rodinné úspory. Dokonce se ukáže, že si na „burzovní hru“ půjčil půl milionu dolarů z firemní kasy. Jenže tahle tutovka a výtah k bohatství, tak jak to Randymu prezentoval investiční mág Mitchell Thompson (Stewart Bick) je jen podvod. Až doteď neměla Dianne (Peta Wilson) o mužově hazardu ani potuchy.

Dianne s Randym se ocitnou naprosto bez peněz i bez střechy nad hlavou. Randy ten šílený tlak ze svého selhání neunese a zastřelí se. Dianne se z posledních sil rozhodne, že se vrátí k rodičům do Kalifornie. Na půli cesty, kdesi v Texasu se jí porouchá auto. Ona ale nemá ani na zaplacení, a tak na rychlo přijme místo servírky v místním bistru. Změní si jméno, barvu vlasů.

Jenže minulost Dianne dožene. Jednoho dne má v bistru obsloužit podvodníka Mitchella Thopsona. Ten si říká jinak a začne Dianne nadbíhat, zve ji na schůzky. Ona chce této příležitosti využít a získat na něj usvědčující materiály z jeho podvodů. Proto se později stane i jeho asistentkou. Nahrávky hovorů a důkazy předává spřátelenému policistovi Lopezovi. Ovšem karta se opět obrací, nějakou náhodou nahrávky zmizely. Jak to celé dopadne? Usvědčí nakonec Dianne podvodníka? A kdo stojí za zmizením důkazů?

Napínavý thriller Falešné sliby si rozhodně nenechte ujít ve 22:45 hod na Primě!

Těšte se na:

  • velmi kvalitní televizní dílko
  • krásná herečka v hlavní roli
  • napětí až do konce

Kdo je ta kráska?

1. Na kanadském televizním filmu Falešné sliby je sympatické, že představuje herce, kteří jsou mega zajímaví a přitom ne tak okoukaní.

2. Hlavní roli ztvárnila australská herečka Peta Wilson, která svého času pořádně rozvířila zejména stojatější vody televizních obrazovek v seriálu Brutální Nikita (1997). Seriál ideově vycházel ze stejnojmenného francouzského hitu režiséra Luca Bessona.

3. Díky Nikitě herečka Peta Wilson (1970) zářivě oslnila a začala dostávat další a další role. Především však v televizních filmech a seriálech (Souboj o vše, Temné příběhy, Útok žraloka). Zatím však nikdy neměla štěstí na roli, která by jí katapultovala mezi hvězdy „áčkových“ hollywoodských filmů. (Snad jen její účast v návratovém filmu Superman se vrací)

4. Poznávací znaky Pety Wilson jsou neskutečně modré široké oči, velmi hluboký a drsný hlas, modelkovská postava a neuvěřitelný sex appeal. Jako dcera důstojníka byla vedená především ke sportu. Na střední škole se stala nejlepší hráčkou australské basketbalové ligy.

(tek)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.