Zveme vás zdarma do nového divadla!

Prima jako mediální partner Studia Dva vás zve na představení zdarma – stačí se jednoduše zaregistrovat. Na týden od 16. září můžete získat vstupenky do nového divadla Studio DVA na Václavském náměstí zcela ZDARMA.

Stačí si vybrat jedno z představení, zaregistrovat se a přijít si vyzvednout od 1. 9. svoje vstupenky s výtiskem deníku METRO. Akce nazvaná Týden zdarma se koná od pondělí 16. září až do neděle 22. září. Na repertoáru jsou nejen premiérová Hlava v písku s Ivanou Chýlkovou, Janem Potměšilem a Janou Strykovou, ale i další úspěšné hry divadelní společnosti producenta Michala Hrubého.

V Paláci Fénix na Václavském náměstí v prostoru, který byl dříve premiérovým kinem Blaník, totiž otevírá svoji domovskou scénu divadelní společnost Studio DVA fungující pod jeho vedením již od roku 2000.

V rámci akce Týden zdarma bude také uvedeno např. Otevřené manželství s Karlem Rodenem a Janou Krausovou, dále komedie Klára a Bára s Ivanou Chýlkovou a Evou Holubovou v hlavních rolích a chybět nebude ani úspěšné představení Vše o ženách s Annou Šiškovou, Janou Krausovou a Jitkou Schneiderovou. Na programu je i oblíbená loňská novinka Kutloch aneb I muži mají své dny /Bob Klepl, Filip Blažek, Kryštof Hádek, Michal Slaný a další/.

Registrační formulář na stránkách divadla www.studiodva.cz bude spuštěn 1. 9. 2013. Po úspěšné registraci vyžadující pouze jméno a platnou emailovou adresu bude mít každý zájemce možnost vybrat si a vyzvednout do 48 hodin dvě vstupenky na jím zvolené představení až do vyčerpání kapacity sálu /600 míst/. Nevyzvednuté rezervace se budou automaticky vracet zpět do systému.„V rámci této naprosto výjimečné akce chceme přiblížit a otevřít nové divadlo široké veřejnosti. Záměrem je dát všem lidem příležitost navštívit naše představení a poznat herce, kteří u nás pravidelně účinkují…,“ dodává k této zcela ojedinělé události producent divadla Michal Hrubý. Divadlo Studio DVA, nová metropolitní scéna v samém centru Prahy, slavnostně zahájí svůj provoz 18. září neuvěřitelnou lovestory bohatého požitkáře Ištvána a jeho ženy Enike. Jan Potměšil a Ivana Chýlková se představí v jedinečných komediálních rolích ve hře Patrika Hartla Hlava v písku. Na Václavském náměstí v Paláci Fénix se potom v průběhu celé sezony budou moci diváci těšit na celou řadu výjimečných hereckých osobnosti českého i slovenského divadla, činohru, muzikál a jedinečné hudební projekty! PROGRAM TÝDNE ZDARMA:16. 9. po 14.00 Hlava v písku (Patrik Hartl) I. veřejná generálka 17. 9. út 14.00 Hlava v písku (Patrik Hartl) II. veřejná generálka 19. 9. čt 19.00 Klára a Bára (Patrik Hartl) 20. 9. pá 19.00 Otevřené manželství (Dario FO a Franca Rame)21. 9. so 19.00 Kutloch aneb I muži mají své dny (Kristof Magnusson)22 .9. ne 19.00 Vše o ženách (Miro Gavran)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.