Oblíbený pořad Inkognito se vrací na televizi Prima, přivítá zajímavé VIP hosty

Podzimní sezóna na Primě

Myslíte si, že znáte většinu profesí, kterými se lze živit? Pořad Inkognito vás zcela jistě překvapí a občas budete nevěřícně zírat, čím vším je možné si vydělávat. Na celém světě totiž existuje přibližně padesát tisíc profesí. V premiérových dílech bude hádat nejrůznější povolání stará dobrá parta, tedy Jakub Prachař, Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Daniela Písařovicová, Adéla Gondíková, Petr Švancara, Andrea Bezděková nebo Richard Genzer.

Premiérové díly Inkognita přivítají i tentokrát řadu VIP hostů, a to například Báru Basikovou, Jitku Čvančarovou, Láďu Hrušku a mnoho dalších. Mezi profesemi, které se budou hádat, je učitel v mateřské škole, lešenář, krajinná ekoložka nebo třeba vedoucí prodejny. Moderátorem pořadu je pak osvědčený Libor Bouček.

Sestavu stálých panelistů – Jakuba Prachaře a Ondřeje Brzobohatého – i nadále budou doprovázet Petra Nesvačilová, Daniela Písařovicová, Adéla Gondíková, Richard Genzer, Miloš Pokorný, Andrea Bezděková nebo Petr Švancara. Kromě setkání s lidmi, kteří s neobyčejnou vášní vykonávají svou profesi, budou každý týden pátrat i po identitě známých tváří, které často na obrazovkách neuvidíte.

Inkognito pokračuje na Primě už 31. srpna.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.