Parta z penzionu: Miroslav Etzler při natáčení málem zemřel vedrem v kožichu

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Podívejte se, na exkluzivní video s medvědem:

Do penzionu přichází host s opravdu nezvyklými požadavky – majitel cirkusu v podání Miroslava Etzlera, který si přeje ubytovat svého medvěda Miloše. Parta z penzionu z toho ale nadšená není, bojí se o svůj život a medvěda ubytovat nechce. Číšník Kamil dokonce prozradí své životní trauma spojené s medvědem, ale ani to Bohouše neobměkčí.

Podívejte se, co se stalo, když do penzionu zavolal Richard Genzer:

Majitel penzionu se nechá uplatit a svůj personál přinutí všežravého obra přijmout. Medvěd Miloš je zpočátku tak přítulný, až dojde k něžnostem mezi ním a údržbářem Láďou, který se medvědovi začne dvořit v domnění, že to je uklízečka Zuzka, která se zapomněla oholit…

Podívejte se na exkluzivní video s koktací scénou:

Celá situace se ale rázem otočí vzhůru nohama, a to nejen proto, že se do ní po telefonu vloží sám Adolf Hitler. Číšník Kamil se stal neviditelným a na scéně se objeví Kamilů hned 40! V tomto zmatku dojde k nejhoršímu, medvěd Miloš sežral Kamila – toho jediného viditelného! Zda se ho podaří zachránit jako babičku v Červené Karkulce, uvidíte již tento čtvrtek v Partě z penzionu.

Sledujte ve čtvrtek 13. června 2019 ve 21.35 na Primě.

Partu z penzionu můžete sledovat také ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.