Patricie Pagáčová v show se zvířaty ztratí noblesu a eleganci. Poměří síly se psem

Tři zvířecí šampioni, tři zvířecí rekordmani a tři známé tváře se představí v nové zábavné show ze světa zvířat. V několika kolech soutěžící prokážou nejen své znalosti ze světa fauny, ale také zručnost a taktické dovednosti. V prvním díle se nejvíc zapotí Patricie Pagáčová, která poměří síly se psem Rockym.

Znalosti o zvířatech budou muset v první epizodě, která startuje v sobotu ve 20:15 na Primě, předvést Patricie Pagáčová (34), Marek Němec (41) a speciální host, kterým tento týden bude Anna Julie Slováčková (27). Znalostmi to ovšem zdaleka nekončí, VIP osobnosti se s talentovanými zvířaty budou muset utkat. Takový úkol bude čekat i na herečku Patricii Pagáčovou. Ta se postaví proti pejskovi Rockymu, který drží český rekord ve skoku vysokém. Překonal překážku ve výši 137 cm.

Ve skoku do výšky si nevěří

Patricie se takové výzvy nezalekla, sundala boty, rozcvičila se a šla do akce. Tělesná výchova ovšem zřejmě nepatřila mezi její nejoblíbenější předměty ve škole. „Že bych si věřila ve skoku vysokém, tak to opravdu ne,“ nechala se slyšet Patricie Pagáčová. „Dámy a pánové, jsme svědky toho, jak Patricie Pagáčová ztrácí svoji noblesu a eleganci,“ dodal s úsměvem Marek Němec.

Výhra pro dobrou věc

V pořadu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Naši soutěžící z VIP panelu budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Soutěžící s největším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.

V každém díle navíc představíme rady a tipy od odborníka. Rady se budou vztahovat ke zvířatům, která v daném díle vystoupí. Diváci se například dozvědí informace o oblečení pro psy, jak zabavit křečka a mnohé další.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.