Pagáčová prozradila, na co má averzi. Manžel to praktikuje, když ji chce naštvat

Herečka Patricie Pagáčová (33) se rozpovídala o tom, jak zvládá mateřství. Došlo i na pár peprných pikantností z jejího osobního života.

Patricie Pagáčová se před časem stala maminkou. Loni v květnu se jí obrátil život vzhůru nohama a ona na svět přivítala svého prvního potomka, dceru Bibianu. Nyní přijala pozvání do Show Jana Krause, kde prozradila, že kromě péče o dítě si prý snaží najít čas i na své zájmy. Prostor si dělá zejména na svou oblíbenou jízdu na koni, cvičení jógy a na procházky se psy, kterým se dlouhodobě věnuje i v rámci charitativní práce.

Mimo jiné už více než deset let organizuje focení psího kalendáře, na kterém spolupracuje s organizací Psí život. „Od té doby, co mám dítě, je na všechno trošku míň času,“ říká herečka a dodává, že i když má jen jednoho potomka, dá jí zabrat, neboť je jako „pytel blech“. Jako jisté úskalí s malým dítětem vidí také to, že hodně slintá. Protože Patricii se sliny zkrátka odjakživa hnusí. „Já prostě nemám ráda sliny. Mně to vadí,“ odhaluje Pagáčová svou averzi.

Manžel ji tím schválně provokuje

„Můj muž, když mě chce naštvat, tak mi oblízne tvář. A moje sestra mi to dělá taky. Taky mi olizovala obličej, když mě chtěla vytočit,“ vypráví blonďatá herečka. Jak tuto averzi získala, netuší. „Já nevím. Možná, jestli jsem se jako dítě nesetkala s nějakým velkým slintajícím psem. Z toho mám úplnou hrůzu,“ uvažuje herečka, na kterou moderátor prozradí další její slabůstku – je prý vybíravá v jídle.

„Jednou jsme na sociálních sítích narazili na takový test, že máte vybrat asi ze třiceti potravin, co jíte, a já jsem jich asi pětadvacet nejedla,“ přiznává Pagáčová. „Už jako malá jsem byla trochu kriplík na jídlo a vydrželo mi to až do dospělosti,“ přiznává otevřeně Patricie. Má ovšem velké štěstí, neboť její muž Tibor Pagáč prý výborně vaří.

Patricii zase baví vyvíjet aktivitu na sociálních sítích. „Mě to baví, i komunikace s fanoušky. A mám pocit, že už je tam taková základna fanoušků, se kterými komunikuju, a že už máme i nějaké společné fóry. Že už se tak trochu známe,“ vysvětluje s tím, že příspěvky přidává spíše večer, protože je noční pták. Na závěr se Patricie pochlubí tím, jaká je řidička, a podělí se s diváky o historku, jak při náledí nabourala policejní auto. „Za to jsem ale fakt nemohla,“ dušuje se. „Ono bylo náledí a já jsem brzdila, ale auto jelo dál jak sáňky… já jsem se přibližovala k těm policajtům, až jsem jim dala takovou pusinku,“ popsala humornou historku hvězda seriálu Sestřičky.

Sdílejte článek
Štítky jídlo Show Jana Krause herec celebrity Patricie Pagáčová Patricie Pagáčová (Solaříková) Show Jana Krause prima pořady

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.