Celebrity

7. prosince 2022 13:49

Tomáš Durčák

Zdrcená Krainová i Čvančarová. Na pohřeb Pokorného dorazil zástup truchlících hvězd

Sebevražda stylisty Pokorného

Mimořádně emotivní rozloučení mají za sebou všichni přátelé i blízcí slavného stylisty Jana Pokorného, který si 1. prosince večer sáhl na život. Pohřeb se konal ve velké obřadní síni v pražských Strašnicích a poslední sbohem mu sem přišla dát celá řada osobností českého showbyznysu.

Ta zpráva před necelým týden otřásla celým českým showbyznysem. Všemi oblíbený stylista Jan Pokorný, který oblékal třeba modelku Simonu Krainovou, její sestru Yvonu Maléřovou nebo herečku Jitku Schneiderovou, se rozhodl ve věku pouhých 39 let vzít si život skokem z okna svého bytu.

Všichni jej vždy znali jako bezstarostného, pohodového a vždy usměvavého člověka. Neměl údajně žádné psychické či jiné problémy. O to větším šokem byla jeho nenadálá smrt pro řadu slavných, o jejichž image se staral. Byť jeho chování v posledních dnech před smrtí naznačuje, že za radikálním rozhodnutím mohla být nešťastná láska.

Na Pohřbu Jana Pokorného se objevila celá řada slavných osobností českého showbyznysu:

Pohřeb pomáhal zařizovat expartner i kamarádka Schneiderová

Právě jeho blízká kamarádka Jitka Schneiderová se bez váhání rozhodla pomoci s organizací Honzova dnešního pohřbu a vyzvala všechny ze svého okolí, aby dorazili. „Přijďte se s Honzíkem rozloučit,“ napsala herečka na svůj Instagram.

Angažovat se rozhodl i podnikatel a bývalý partner Pokorného Yury Karchev, s nímž stylista žil celých deset let. I přes ukončení vztahu k sobě oba měli nadále blízko a samozřejmě Honzu po dekádě soužití znal jako málokdo.

Mezi smutečními hosty nakonec nechyběla modelka Simona Krainová, herečky Jana Plodková a Jitka Čvančarová, modelka Eva Che, módní návrháři Jan Černý a Lukáš Macháček, manželka Lukáše Hejlíka, novinářka a spisovatelka Bára Nesvadbová, herečka Zuzana Stivínová, modelka Veronika Hejlíková, Pavlína Saudková a další.

Nečekaná smrt zasáhla celý showbyznys

Že si pohřeb nenechá ujít celá řada slavných, dokazují i četné reakce celebrit na nečekané úmrtí dobrého kamaráda a dlouholetého spolupracovníka.

„Honza byl naprosto výjimečný a z mého pohledu nenahraditelný člověk a kamarád. Měl ten nejlepší smysl pro humor a ohromný talent. Jsem vděčná, že jsem mohla být v jeho blízkosti. Nikdy na něj nezapomenu,“ zavzpomínala na něj pro Super.cz Petra Svoboda (39).

„Jirka (režisér Jiří Menzel, pozn. red.) i já jsme Honzu měli strašně rádi. Byl to prima kluk. Zůstanou mi na něj jen samé krásné vzpomínky. Nevím, co se muselo stát, když se rozhodl pro tak strašnou věc. Člověk by měl být opravdu rád za každý den, kdy má privilegium být na tomhle světě. Je mi to strašně moc líto,“ povzdechla si pro CNN Prima NEWS Olga Menzelová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.