Pagáčová touží po dovolené bez některých členů rodiny: Byl to cirkus na kolečkách

Patricie Pagáčová o záživné dovolené se psy

Patricie Pagáčová (34) je maminka na plný úvazek nejen rok a půl staré dcery Bibi, ale také dvou psů – Jackie a Čolka. Herečka a moderátorka přiznala, že tato kombinace je někdy opravdu psychicky i fyzicky náročná a už přemýšlí o opatřeních, jak si alespoň v klidu užít letošní dovolenou.

Patricie Pagáčová je známá milovnice zvířat. Není tedy divu, že nabídku účasti v nové show Šampioni, kde nejrůznější zvířata ukážou své dovednosti, přijala s radostí. Sama má tato sympatická herečka doma dva psy, kteří jsou úplně odlišní. „Řekla bych, že Jackie je poslušná. Jsem hrozně ráda, že se ode mě nevzdaluje a chodí jen kousek vedle, když jsme na procházce. Zatímco Čolek, to je prostě peklo,“ popisuje Patricie své domácí mazlíčky.

Musí ukočírovat dva psy a dítě

Ukočírovat dva psy by nebylo ani tak složité, ale zvládnout do toho ještě dítě, které začalo chodit, to už je pro maminku oříšek. „Poslední dobou chodím s Čolkem na vodítku, protože je těžké ukočírovat rok a půl staré dítě, které všude chodí, psa, který taky všude chodí a Jackie, která jde jediná vedle mě,“ říká herečka, kterou můžete vidět v premiéře show Šampioni v sobotu ve 20:15 na Primě. Aby Čolka jen nepomlouvala, vyzdvihla jeho panička i jeho nesporné dovednosti. „Za jídlo udělá v podstatě cokoliv, takže ho mám velice dobře vycvičeného na žrádlo,“ směje se Pagáčová.

Šampioni se představí v nové velkolepé rodinné show se zvířaty a VIP hosty

Patricie Pagáčová si při natáčení nové show užila s kolegy mnoho legrace:

Místo odpočinkové dovolené cirkus na kolečkách

Do smíchu jí ovšem nebylo na společné dovolené obytným vozem, kam se vydali v létě všichni Pagáčovi. „Bylo to šílený! Příště psy asi necháme mojí mamce. Ještě ten malej černej zmetek (pes Čolek - pozn. redakce) vůbec neposlouchá, takže se otevřely dveře a on hned zdrhal pryč, do toho hned dítě za ním. Byl to cirkus na kolečkách,“ popisuje vyloženě odpočinkovou dovolenou maminka malé Bibi. Ta ovšem pejsky miluje. „Ona je chce furt objímat, ale oni to úplně nedávají. Jackie před ní stále zdrhá a Čolek na ni vrčí,“ vypráví Pagáčová s tím, že je to v duchu nevinného a přátelského laškování.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.