Šampioni se představí v nové velkolepé rodinné show se zvířaty a VIP hosty

Nová show Šampioni plná zvířecích hvězd

Na obrazovky přichází nová původní zábavná show televize Prima ze světa zvířat, ve které nebude nouze o zábavu ani napětí. Představíme vám tři zvířecí šampiony, tři zvířecí rekordmany a tři známé tváře, které v několika soutěžních kolech prokážou nejen své znalosti ze světa zvířat, ale také zručnost a taktické dovednosti.

„Šampioni budou hravá a zábavná show, která tu ještě nebyla. Připravených je celkem šest epizod, ve kterých diváci uvidí velkou škálu talentovaných zvířat, navíc se dozvědí i řadu zajímavých faktů o zvířatech. Už teď mohu prozradit, že při natáčení nebyla nouze o nečekané situace, které i zkušené produkci vyrazily dech a známé osobnosti propukly v záchvaty smíchu,“ říká ředitelka výroby skupiny Prima Lucia Kršáková. Šampioni startují na Primě už 4. února od 20:15.

Moderátorem show Šampioni bude David Gránský, kterého diváci znají například z Česko Slovensko má talent nebo v roli nenáviděného ředitele zoologické zahrady Alberta z oblíbeného seriálu ZOO. „Čeká nás nová zábavná, ale zároveň i soutěžní show, kde nebude nouze ani o napětí. Já v rámci této show budu v pozici moderátora, ale výzva to pro mě rozhodně bude, protože třeba proti Česko Slovensko má talent, kde jsem měl po boku Jasmínu Alagič, to bude změna a přiznávám, že jsem z toho lehce nervózní, ale samozřejmě se moc těším. Na diváky zkrátka čeká talentová show, ale pro změnu se zvířaty. A v této show budou zvířata na prvním místě, z čehož mám velkou radost. Já jsem jako malý chtěl být dokonce veterinářem,“ říká David Gránský.

Patricie Pagáčová a Marek Němec jako VIP hosté

V pořadu budou soutěžit i pravidelné VIP osobnosti. Diváci se mohou těšit na Patricii Pagáčovou a Marka Němce, tuto dvojku v každém díle doplní další známá tvář.

Patricie Pagáčová je vyhlášenou milovnicí zvířat, ráda jezdí na koni a doma má dva psy. I ona se na svoji roli v Šampionech moc těší: „Myslím, že je to něco nového, něco, co tady ještě nebylo. Zvířátka jsou navíc tahouni a baví diváky.“

„Já budu tentokrát já – nebo se alespoň budu snažit. S Patricií se budeme snažit dělat moderátorovi Davidu Gránskému takové vtipné pozadí, no a samozřejmě se budeme snažit kooperovat se zvířaty a trochu proti nim i soutěžit. Hlavním úkolem je to, že se budeme snažit, aby ten pořad byl co nejvíce zábavný a abychom i pomohli přispět na dobrou věc. Je to nová pracovní příležitost a já jsem si říkal, že je dobré si to vyzkoušet,“ doplňuje hvězdnou trojici Marek Němec, jehož si televizní diváci zamilovali v roli doktora Hofbauera v seriálech Modrý kód či v 1. MISI, které si zpětně můžete celé přehrát on-line.

Při natáčení show Šampioni si Patricie Pagáčová s Markem Němcem a Davidem Gránským užila spoustu legrace:

Šampioni podpoří dobrou věc

V pořadu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Naši soutěžící z VIP panelu budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Soutěžící s největším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, které bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.

V každém díle navíc představíme rady a tipy od odborníka. Rady se budou vztahovat ke zvířatům, která v daném díle vystoupí. Diváci se například dozvědí informace o oblečení pro psy, jak zabavit křečka a mnoho dalších.

Show Šampioni začíná už v sobotu 4. února od 20:15 na Primě. Užít si ji můžete také v exkluzivní předpremiéře na nové streamovací službě prima+.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Marek Němec premiéra David Gránský Patricie Pagáčová (Solaříková) Šampioni prima+ Zvířecí šampioni rodinná show

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.