Celebrity

13. března 2022 05:57

red

Extra video nejsmradlavějšího testu: Poznají herci ze ZOO zvířecí trus?

ZOO - Nejsmradlavější test: Poznávání velkého zvířecího trusu

„To si děláte srandu,“ optal se na úvod nečekaného testíku nevěřícně David Gránský, který v seriálu ZOO ztvárňuje vykutáleného marketingového ředitele zoologické zahrady Alberta Poláka. Test to bude tentokrát totiž opravdu vypečený, herci budou poznávat zvířecí trus!

Michaela Pecháčková, David Gránský, Šimon BilinaVojtěch Vovesný a Vladimír Kratina se budou neohroženě předklánět k hromádkám trusu exotického tvora ze zoo, aby jej správně identifikovali. Pro některé z herců to bude obtížnější, jiní to zvládnou, jako by snad byli zvyklí podobné experimenty provádět na každodenní bázi.

Kdo to v ZOO vytrousil?

Je původcem tajemných hromad žirafa, jak tvrdí Vojtěch Vovesný alias Ed Novotný? Nebo za ni může spíš slon, kterého jmenoval David Gránský, v seriálu ZOO vypočítavý Albert Polák? To Šimon „Haďák“ Bilina přichází s odvážným tipem na pakoně či bizona, zatímco Vladimír Kratina alias Raul hádá velblouda. Kdo z nich bude nejblíž pravdě?

To se dozvíte ve videu z produkce Prima Pauza. A na všechny své oblíbené herce a exotická zvířata se dívejte v seriálu ZOO každé úterý a čtvrtek večer na Primě nebo on-line v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.