Seriály a filmy

24. února 2022 05:45

red

Extra video: Chlípníka Michala Novotného čeká disciplinární řízení. V ZOO!

Postihy samozřejmě hrozí pouze postavě Franty Kolmana, kterou Michal Novotný ztvárňuje v seriálu ZOO. Sledujte v extra videu, jak se Novotný dokáže do role zneuznaného donchuána vžít.

Kdo jen největší svůdník a milovník žen v celé zoologické zahradě? Není to nikdo jiný než Franta Kolman (Michal Novotný), ošetřovatel a průvodce. Rád by byl osobností, která si bere to nejlepší z lovce pokladů Indiany Jonese a lovce žen Casanovy. Bohužel se mu to ale moc nedaří…

Svůdník ze ZOO dostane přes prsty

Frantu Kolmana ovšem nelze ani v nejmenším vinit z nedostatku snahy. Každá žena v zoo, ať už návštěvnice, nebo zaměstnankyně, se musí mít před Frantovým verbálním vodotryskem svádění na pozoru.

I když si Franta myslí na Sid, nebrání mu to v tom, aby balil návštěvnice zahrady. Tentokrát to nicméně trochu přepískne, až dojde ke stížnosti a Franta skončí na koberečku u ředitelky Roklové. Jenže Franta má na ředitelčiny výtky naprosto neprůstřelnou argumentaci.

Co vlastně Franta Kolman provedl, že si od návštěvnic vysloužil stížnost? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v 7. epizodě seriálu ZOO.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 11. 6. 2023

Nadcházející den vám bude vyhovovat, ale nesmíte očekávat zázraky. Nyní je čas uzdravování. V následujících týdnech obnovíte harmonii svých energií a díky lepší stravě a životnímu stylu získáte zpět svou kondici. Přestavba čeká i váš citový život, protože najdete odvahu postavit se některým znepokojivým otázkám.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.