Charismatický sympaťák v seriálu ZOO. Šimon Bilina zkrotí hady i krokodýly

V novém seriálu ZOO nebude chybět záporák, ale ani charismatický kladný hrdina, do kterého se zamiluje nejedna divačka. Jediné, co by dámy mohlo odradit, je láska k hadům. Ty totiž miluje nejen Haďák, jak se Šimonovi Bilinovi v seriálu přezdívá, ale i on samotný.

Herec Šimon Bilina miluje přírodu a nebojí se smrtelně nebezpečných zvířat jako jsou krokodýli nebo hadi. Ostatně také kvůli tomuto prostředí roli Haďáka přijal.

Za parťáky má hady a krokodýly

„Tam nebylo co řešit. Vzal jsem to kvůli přírodě, zvířatům a to, že se budu moci ještě o nich něco naučit. A samozřejmě také kvůli lidem,“ přiznal herec a dodal, že když byl zavřený v ohradě s krokodýlem, bylo to něco neuvěřitelného. Stejně nadšeně vyprávěl i o hadech, kteří tvoří velikou část jeho partnerů před kamerou. „Je tu pátý nejjedovatější had, některé hady jsem i držel v ruce a vždycky to bylo skvělý. Pokud je klidný člověk, tak je klidné i to zvíře,“ popsal herec svoji zkušenost z natáčení nového seriálu televize Prima ZOO.

Svým záhadným chováním skrývá minulost

Ovšem ani tato sympatická postava to nebude mít v seriálu tak jednoduché, jak se zpočátku může zdát. „Je to člověk záhadný. Prošel si určitými konflikty, které mohou znamenat ledasco. Každopádně nachází klid se zvířaty,“ poodhalil svoji postavu Bilina. Je jasné, že lásky má na rozdávání. Třeba později najde zalíbení i někde jinde, než jsou pavilony zvířat. To už se ale dozvíte za chvíli!

Seriál ZOO totiž startuje už 13. ledna ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.