Charismatický sympaťák v seriálu ZOO. Šimon Bilina zkrotí hady i krokodýly

ZOO - Šimon Bilina

V novém seriálu ZOO nebude chybět záporák, ale ani charismatický kladný hrdina, do kterého se zamiluje nejedna divačka. Jediné, co by dámy mohlo odradit, je láska k hadům. Ty totiž miluje nejen Haďák, jak se Šimonovi Bilinovi v seriálu přezdívá, ale i on samotný.

Herec Šimon Bilina miluje přírodu a nebojí se smrtelně nebezpečných zvířat jako jsou krokodýli nebo hadi. Ostatně také kvůli tomuto prostředí roli Haďáka přijal.

Za parťáky má hady a krokodýly

„Tam nebylo co řešit. Vzal jsem to kvůli přírodě, zvířatům a to, že se budu moci ještě o nich něco naučit. A samozřejmě také kvůli lidem,“ přiznal herec a dodal, že když byl zavřený v ohradě s krokodýlem, bylo to něco neuvěřitelného. Stejně nadšeně vyprávěl i o hadech, kteří tvoří velikou část jeho partnerů před kamerou. „Je tu pátý nejjedovatější had, některé hady jsem i držel v ruce a vždycky to bylo skvělý. Pokud je klidný člověk, tak je klidné i to zvíře,“ popsal herec svoji zkušenost z natáčení nového seriálu televize Prima ZOO.

Svým záhadným chováním skrývá minulost

Ovšem ani tato sympatická postava to nebude mít v seriálu tak jednoduché, jak se zpočátku může zdát. „Je to člověk záhadný. Prošel si určitými konflikty, které mohou znamenat ledasco. Každopádně nachází klid se zvířaty,“ poodhalil svoji postavu Bilina. Je jasné, že lásky má na rozdávání. Třeba později najde zalíbení i někde jinde, než jsou pavilony zvířat. To už se ale dozvíte za chvíli!

Seriál ZOO totiž startuje už 13. ledna ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.