zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Charismatický sympaťák v seriálu ZOO. Šimon Bilina zkrotí hady i krokodýly

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová, foto: FTV Prima , Vydáno: 08.01.2022
V novém seriálu ZOO nebude chybět záporák, ale ani charismatický kladný hrdina, do kterého se zamiluje nejedna divačka. Jediné, co by dámy mohlo odradit, je láska k hadům. Ty totiž miluje nejen Haďák, jak se Šimonovi Bilinovi v seriálu přezdívá, ale i on samotný.

reklama

Herec Šimon Bilina miluje přírodu a nebojí se smrtelně nebezpečných zvířat jako jsou krokodýli nebo hadi. Ostatně také kvůli tomuto prostředí roli Haďáka přijal.

Za parťáky má hady a krokodýly

„Tam nebylo co řešit. Vzal jsem to kvůli přírodě, zvířatům a to, že se budu moci ještě o nich něco naučit. A samozřejmě také kvůli lidem,“ přiznal herec a dodal, že když byl zavřený v ohradě s krokodýlem, bylo to něco neuvěřitelného. Stejně nadšeně vyprávěl i o hadech, kteří tvoří velikou část jeho partnerů před kamerou. „Je tu pátý nejjedovatější had, některé hady jsem i držel v ruce a vždycky to bylo skvělý. Pokud je klidný člověk, tak je klidné i to zvíře,“ popsal herec svoji zkušenost z natáčení nového seriálu televize Prima ZOO. 

Herec Šimon Bilina.
Autor: FTV Prima Herec Šimon Bilina.

Svým záhadným chováním skrývá minulost

Ovšem ani tato sympatická postava to nebude mít v seriálu tak jednoduché, jak se zpočátku může zdát. „Je to člověk záhadný. Prošel si určitými konflikty, které mohou znamenat ledasco. Každopádně nachází klid se zvířaty,“ poodhalil svoji postavu Bilina. Je jasné, že lásky má na rozdávání. Třeba později najde zalíbení i někde jinde, než jsou pavilony zvířat. To už se ale dozvíte za chvíli! 

Seriál ZOO totiž startuje už 13. ledna ve 20:15 na Primě!

Nový seriál televize Prima se natáčí v ZOO ve Dvoře Králové.

Taclík jako Hrošík. Laurinová surikata. V jakém zvířeti se vidí herci seriálu ZOO? To vás pobaví!

reklama

Související témata: ZOO , seriál ZOO , Šimon Bilina , drsné natáčení , hadi , Krokodýl , jedovatý had , FTV Prima , seriály na Primě

reklama

Přečtěte si také

reklama