Celebrity

2. září 2022 06:15

Karolína Oehmová

David Gránský pod palbou žen! Manželka ho vystavila trapné situaci

Můj muž to dokáže (1): David Gránský hádá ženám věk v show Můj muž to dokáže

Herec David Gránský má televizní soutěže rád, na účinkování v té nejnovější ale zřejmě jen tak nezapomene. A možná se i s odstupem několika měsíců od natáčení trošku začervená. Slavné ženy v pořadu vsází na své neméně slavné muže a věří, že dokážou splnit bizarní úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana. Právě na Davida připadl úkol, při kterém se on sám málem studem propadl.

„Soutěživý jsem dost, ale teď ve mně převládá strach, protože nevím, co mě čeká. Nedokázal jsem se na to psychicky připravit. Uvidím, nakolik mi žena věří. Ale já jsem jí říkal, aby mi nevěřila tolik. V běžném životě mi věří hodně, což v téhle soutěži může být problém,“ obával se před začátkem soutěže David Gránský a ukázalo se, že jeho obavy jsou namístě. Jeho žena mu totiž připravila pekelný úkol.

Gránský pod palbou žen

U kolika z deseti žen dokáže tvůj muž odhadnout věk (s dvouletou tolerancí)? To je otázka, na kterou se slavné dámy snažily najít odpověď. Nejvyšší laťku svému muži nasadila manželka Davida Gránského, Nikola. A tak se David musel podívat do tvářím deseti ženám různého věku, odhadnout jejich věk a neurazit. Zdá se to snadné, ale není… „Předem se moc omlouvám, vážím si každé, není to nic osobního. Nedokážete si představit, jak mi je,“ zoufal si David ještě předtím, než začal odhadovat věk přítomných figurantek. Rád by zalichotil, ale šlo o sto tisíc, a tak pravidlo hádat zásadně méně uplatnit nemohl.

Je to trapné, nechtěl jsem je urazit

„Bylo to strašně těžké. Odhad mívám, ale jak na co. Nechtěl jsem dámy urazit, hádat věk žen je trochu trapné,“ okomentoval svůj úkol Gránský. Zda ho dokázal splnit, sledujte v pátek večer na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.