Celebrity

29. června 2023 20:55

Josef Šťastna

Pavel Kadeřábek a jeho manželka Tereza přivítali na světě syna. Potomek dostal starobylé jméno

Vynikající český fotbalista Pavel Kadeřábek (31) a jeho manželka Tereza (32) přivítali ve své rodině třetího potomka. Syn dostal jméno hebrejského původu. Na brášku se těší také šestiletá Ema a dvouletá Elva.

Manželům se před veřejností podařilo utajit, že na cestě je třetí dítě. Půvabná Tereza vše prozradila až ve čtvrtek, když se kamarádům a fanouškům pochlubila fotkou z porodnice.

Nejmladší potomek dostal jméno Jáchym, které je hebrejského původu. Jeho význam lze přeložit jako ten, který bude povýšen Bohem. Na malého brášku se nejvíce těší šestiletá Ema a dvouletá Elva.

K narození Jáchyma, který přišel na svět 28. června, už bývalé modelce gratulovala řada slavných kolegyň. Radost z miminka na sociálních sítích projevily například Eva Decastelo, Lucie Šlégrová nebo Renata Langmannová.

Podívejte se také, jak to chodí v porodnici v Havířově:

Sdílejte článek
Štítky miminko rodina Eva Decastelo Pavel Kadeřábek Renata Langmannová Lucie Králová Tereza Kadeřábková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.