Petr Janda překonal zdravotní problémy. Hraje tenis a má za sebou koncert s kapelou
Zpěváka Petra Jandu (82) v posledních dnech pořádně potrápilo zdraví. Před nedávnem ho odvezla záchranka, přičemž musel okamžitě na operaci. Lékaři mu pomocí elektrického proudu rovnali tep, který mu vyskočil. Muzikant nyní exkluzivně pro web Prima Ženy objasnil, jak se po zdravotní stránce cítí.
Frontman kapely Olympic před několika dny pořádně vyděsil fanoušky, když ho odvezla záchranná služba do nemocnice, kde musel podstoupit operaci. „Přijely dvě záchranky, vezly mě se sirénami. Nebylo to nic milého, nic příjemného. Pak mi tedy udělali nějakou rychlou operaci, nahodili mě prostě. Srovnali mi ten tep,“ řekl rocker pro magazín Showtime.
Čtěte také: Petr Janda o vážných zdravotních problémech: Rovnali mi tep elektrickým proudem
Aktuální zdravotní stav
Po problémech s arytmií srdce následně vyděsil fanoušky znovu, když se mu po návratu z nemocnice udělalo opět špatně. Tentokrát za to však nemohly problémy se srdcem, ale šílené křeče v břiše. A jak na tom po zdravotní stránce je známý hudebník nyní?
„Teď jsem strávil dvě hodiny na tenise a mám se dobře,“ prozradil redaktorovi webu Prima Ženy. „Měl jsem nějaké problémy, ale kdo je nemá. Potrápila mě srdeční arytmie, ale už mi je dobře,“ nechal se slyšet Janda.
Pozitivní zprávu má i pro všechny fanoušky kapely Olympic. Jelikož je muzikant už zpátky v plné síle, vrátil se zpět k pracovním povinnostem. „Včera jsme dokonce už hráli i s kapelou. Teď už mi je opravdu dobře,“ zopakoval a zároveň vyvrátil všechny spekulace o přetrvávajících zdravotních problémech.
Marta Jandová promluvila o odstranění prsou a vaječníků: