Celebrity

26. prosince 2023 05:30

David Laštovka

Petr Rezek, parťák Hany Zagorové, přišel o syna. První a druhá žena od něj utekly

TOP STAR magazín 2017 (46) - Petr Rezek

Zpěvák Petr Rezek, kterého nejvíce proslavila pěvecká spolupráce s Hanou Zagorovou, měl na životní partnerky smůlu. První manželka ho opustila i s jejich synem, kterého už nikdy neviděl. Druhá manželka, s níž měl dvojčata, zase odešla od rodiny a on na děti zůstal úplně sám.

První manželkou Petra Rezka, byla zpěvačka Irena Kubáková, která společně s Olgou za svobodna Blechovou, později Matuškovou, pěvecky doprovázela Waldemara Matušku. Brali se roce v 1968 a měli spolu syna Petra. Vzhledem k tomu, že měla Irena hodně práce, na mateřské se synem zůstal on.

Když byly malému Péťovi dva roky, Irena emigrovala do Itálie a syna vzala sebou. „Bylo to nečekané. Oznámila mi, že by Péťu ráda vzala k moři a už se nevrátili. V Itálii se vdala, přestože jsme nebyli rozvedeni, stačilo, že přišel kněz a sňatek posvětil. Její nový muž si pak proti mé vůli mého syna adoptoval,“ povzdechl si zpěvák v pořadu 13. komnata.

Přečtěte si také: Hana Zagorová vlastnila letní sídlo ve Španělsku. Do druhého domova létala jen s kabelkou

Syna už nikdy neviděl

Od té doby vlastního potomka už neviděl. „Když byl malý nechtěl jsem mu motat hlavu a nechal to už být. Doufal jsem, že až bude velký, že se potkáme. Bohužel o to nestál,“ dodal. Syn žije v Itálii, má španělskou manželku a pracuje jako pilot dopravního letadla.

Ani druhé manželství s novinářkou Ivanou, s níž měl dvojčata Richarda a Roberta, nedopadlo šťastně. Manželská krize se dostavila po revoluci v roce 1989. Zatímco Rezkovi se umělecky nedařilo, manželka se stala úspěšnou podnikatelkou. Nakonec od rodiny odešla a podala žádost o rozvod.

Podívejte se také, jak o Haně Zagorové promluvila Vlasta Peterková:

Na dvojčata zůstal sám

Na syny, kteří v té době procházeli zrovna pubertou, zůstal úplně sám. Zpěvák toto období připodobňuje ke kultovnímu seriálu a posléze filmu Tři chlapi v chalupě. Jak se ukázalo, jako otec zafungoval fantasticky a z dvojčat vychoval slušné a úspěšné lidi. Z rodinného hnízda sice vyletěli až ve třiceti, ale v životě se jim velmi daří. Robert vystudoval medicínu a pracuje jako neurolog. Richard je ekonom, působí v domově dětí a mládeže, k tomu se věnuje hudbě, má svoji kapelu, která sklízí úspěchy na Portách, a vede kytarové kurzy.

U Petra Rezka stoprocentně platilo známé pořekadlo do třetice všeho dobrého. Až ve svém třetím manželství je skutečně šťastný a spokojený. Před dvaceti lety, po desetiletém soužití pod jednou střechou si vzal za ženu učitelku angličtiny Hanu, která měla z předchozího vztahu dceru. „Je to bezvadná, skvělá, nádherná ženská, kterou jsem znal třicet let. Tehdy byla vdaná. Byli to naši kamarádi. Ona se pak rozvedla, já jsem se rozvedl a pak jsme se vzali,“ přiblížil Petr Rezek, který 26. prosince oslavil 81. narozeniny.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.