Celebrity

24. března 2023 08:09

Eliška Reiglová

Pěvecké duo Štěpán Kozub a Jiří Krhut: V řeckém hotelu je měli za milenecký pár

Štěpán Kozub v 7 pádech Honzy Dědka

Štěpán Kozub a Jiří Krhut jsou dvě jména, která by si jen tak někdo zřejmě automaticky nespojil. Přesto se z nich stalo pěvecké duo, které má za sebou už řadu vystoupení a u fanoušků si získává stále větší a větší oblibu. V Řecku si ale personál hotelu myslel, že je spojuje víc než hudba a přátelství.

Štěpán Kozub je známý především jako komik, hvězda reklam a v poslední době i jako hvězda filmová. Jiří Krhut je taktéž textař, mimo jiné ale i hudebník a skladatel. Je jasné, že když to tyto dvě osobnosti dají dohromady, vznikne něco jedinečného. A tak vzniklo i jejich pěvecké duo, které poslední píseň svého alba jelo napsat do zahraničí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak bydlí Dalibor Janda

Labuť lásky

„Měli jsme album skoro hotové, ale chyběla nám jedna píseň. A tak jsme ji jeli napsat do Řecka. Byl to genderově nevyvážený výlet, protože jsme tam jeli jenom my dva. Tam jsme si s Jirkou uvědomili, že jsme stoprocentně heterosexuální. Hlásím se k té menšině,“ řekl Štěpán Kozub jako jedna polovina pěveckého dua.

Přestože vztah mezi Kozubem a Jiřím Krhutem je čistě profesionální, když se spolu vydali napsat poslední píseň do zahraničí, kde měli společný pokoj, byl personálem hotelu pochopen jinak. Mohlo jít o romantický zážitek, kdyby oba umělci nepreferovali spíše ženy.

Čtěte také: Kozub čelí ostré kritice. Mravní pokleslost, rozlítil bavičův vtip ředitele Židovského muzea

„Tam to bylo nějak blbě pochopeno, protože jsme dostali jen jeden pokoj, měli jsme manželskou postel a na ní z ručníku udělanou lásku, ty dvě labutě. Jedna byla světlejší, tak to byla moje strana,“ zasmál se známý komik.

Horší spaní za stejné peníze

O postel se nakonec pěvecké duo ani nepodělilo. „Jirka se ale rozhodl, že celá ta postel je jeho, a já jsem spal za rohem v kumbálu na takové patrovce. Ale prachy jsem platil stejné,“ prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Štěpán Kozub, kterému kolega hnul žlučí.

Jiří Krhut si nicméně dokázal dost dobře obhájit, proč svého kamaráda přesunul do méně pohodlného lože. „Ale říkal jsem: Štěpo, ty jsi ženatý, já svobodný, a kdybych si tu namluvil nějakou krásnou Řekyni. Nemůžu jí říct pojď, mám tady pěknou patrovku,“ zasmál se.

Štěpán Kozub je komik tělem i duší a nakonec se mu podařilo vymyslet, jak kolegovi takovou zákeřnost oplatit. „Já jsem to pochopil, ale za trest jsme si pak večer pustili na balkoně film Duch s Patrickem Swayzem,“ doplnil s úsměvem.

Matouš Rajmont v 7 pádech Honzy Dědka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.