Celebrity

19. července 2023 15:30

Eliška Reiglová

Písařovicová si s Brzobohatým užívá Řecko. Štíhlé tělo ukázala na fotce bez filtru

Herec a hudebník Ondřej Brzobohatý (40) prožívá dny plné radosti. Daniela Písařovicová (44) už není jen jeho přítelkyní. Zásnuby páru proběhly na Maledivách už v červnu a snoubenci nadále pokračují v objevování krásných míst světa. Moderátorka se nyní pochlubila snímkem z Řecka, který je bez filtru, a fanoušci opěvují její přirozenou krásu.

Ondřej Brzobohatý má za sebou složité období kvůli mediálně propíranému rozpadu jeho manželství s modelkou Taťánou Kuchařovou (35). Nyní si proto o to více užívá společnosti své partnerky Daniely Písařovicové, z níž se během červnové dovolené na Maledivách stala budoucí nevěsta. Ta nyní už s prstenem na ruce objevuje další krásy světa.

Po odjezdu z Karlových Varů, kde se snoubenci veselili na filmovém festivalu, odletěli na dovolenou do Řecka. Právě odtamtud se Daniela Písařovicová pochlubila snímkem v lehkém letním oděvu u tyrkysového moře. Krátká sukénka dala vyniknout jejím přednostem, tedy dlouhým, štíhlým a navíc opáleným nohám.

V květnu uběhl zhruba rok od chvíle, kdy se moderátorka a hudebník dali dohromady. Zdá se ale, že jsou stále maximálně šťastní a jeden vedle druhého rozkvétají. Prosluněné Řecko s krásnými plážemi a průzračnou vodou je pro takový pár ideálním prostředím k relaxaci před návratem k pracovním povinnostem.

Co prozradila Daniela Písařovicová v rozhovoru pro Pima Ženy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.