Móda a krása

31. července 2023 08:30

Komerční sdělení

Pochytáte je všechny? TOUS medvědi se objevili v nových barvách

Letní kolekce šperkařské značky TOUS je přívalem vlny barev zahalující nejen design medvědů BOLD BEAR do zelené, růžové, modré, bílé a oranžové oceli. Dovolují tak vytvářet nespočet kombinací s již oblíbenou zlatou i stříbrnou variantou. Garantujeme vám, že je budete chtít sesbírat všechny!

BOLD BEAR charakterizuje reinterpretovaná silueta klasického TOUS medvěda a vytváří tak modernější a mladistvější vzhled. Nové barevné varianty jsou k dispozici ve velikostech 11 mm a masivních 16 mm, takže hru kombinací lze rozehrát naplno. Nejlépe totiž vypadají pospolu! Navíc nemusíte zůstávat jen u náhrdelníků – medvědy lze připnout i na kruhové náušnice nebo třeba náramek.

Barevná smršť léta nenechala ani další kousky kolekce SPLASH of COLOUR bez povšimnutí. Na nové odstíny si přišly také odvážné prsteny a náušnice Virtual Garden, prsteny s drahými kameny St. Tropez Caucho nebo piercingy s BOLD BEAR roztomilými miniaturami. Vytvořte si nezapomenutelné léto s nezapomenutelným vzhledem, ať už se jedná o jakoukoliv příležitost.

Ceny barevných BOLD BEAR se pohybují od 2 469 Kč a najdete je exkluzivně na e-shopu TOUS. A my pro vás máme navíc slevu ve výši 15 % s kódem PRIMA15. Není to prima?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.