Seriály a filmy

12. července 2013 17:14

Markéta Zídková

Seriál Pohřešovaný: Konečně se dočkáme prvních odpovědí

Na scéně se opět objevuje Azimoffův syn Maksim. Tentokrát ovšem nebude stát proti Becce, ale naopak ji a Paula zachrání.

Konečně naše lačná zvědavost dostane první pokrmy – dozvíme se odpovědi na některé otázky. Však už bylo na čase, seriál pomalu spěje do finále. Na co se můžeme těšit v dalším díle?

Michael s Oksanou se dostali z vlaku a dojdou k farmě, kde narazí na ozbrojené muže. Vyhnou se jim, ukradnou jejich vůz a Michael odveze Oksanu do nemocnice.

Tam se Michael dozví, že vlakem dojeli do Maďarska, zavolá na konzulát a ti oznámí CIA, kde Michael je. Agent Miller, který převzal velení po zavražděné Ortegové, vyhoví žádosti Martina Newmana a pošle jej za Michaelem.

Tady najdete ochutnávku dalšího dílu:

A co nás čeká dál? Becca mezitím utekla ze sídla CIA ve Vídni, jenže CIA ji hledá hlavně kvůli zabití Ortegové. Becca se spojí s Giancarlem, který jí stále věří, a společně zjistí místo schůzky, o němž hovořil Azimov do telefonu, když Becku převážel svázanou v kufru auta.

Tím místem je kostel, kde Azimov opravdu na někoho čeká. Na hřbitově se Becca opět setká s Paulem, který jí tvrdí, že není zrádce, na schůzku s Azimovem jde, aby vyměnil svůj život za život Michaela...

Giancarlo pak najde Becku, kterou Paul omráčil, a společně jdou za ním do kostela. Azimov už Michaela nemá a Paul se obětuje zbytečně...

Paula zachrání, ale Azimovovi přijde na pomoc jeho syn Maksim. Ten se s Beckou zná z dětství, a když na něj Azimov tlačí, aby Becku i Paula zastřelil, Maksim se rozhodne zastřelit Azimova...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.