Pusťte si celý 3. díl Poldy na webu Prima PLAY

Michal s Andrejem vyřešili další případ. Zdravotní sestra Lucie Benetková byla uškrcena. Vyšetřovatelé zjistili, že se třicetiletá žena se zvláštním zaujetím starala o pacienty, kteří se stali oběťmi domácího násilí: ženy, děti i seniory... Celý díl si teď můžete přehrát online hned v úvodu.

Při mnoha příležitostech mělo osobní vyšetřování zavražděné sestřičky za následek, že se daného případu domácího násilí ujala policie, bylo vzneseno obvinění a pachatel skončil za mřížemi.

Na webu Prima PLAY si můžete dále přehrát i nej scény z jednotlivých dílů.

Co ještě odhalil třetí díl? Naši dva detektivové si začínají rozumět, což při jejich seznámení vypadalo jako nemožné. Jak se noří do případu hlouběji, narazí na manžele Šmídovy.

Pátrání ukazuje hned na osm podezřelých

Manžel Kristýny Šmídové pracoval mnoho let v hudebním zábavním průmyslu jako známý DJ. Zdá se také, že svou ženu pravidelně bije, což v minulosti způsobilo konflikt mezi ním a zdravotní sestrou Benetkovou. Teď se stává podezřelým z její vraždy.

Nicméně vedoucí lékař v nemocnici, ačkoli ženatý, měl podle všeho s obětí vraždy milostný poměr – a tak naši detektivové obracejí pozornost na něj.

Polda také nezapomněl, že má výročí svatby. A chystá se ho se svojí ženou také řádně oslavit. Přijme jeho pozvání na večeři. Jak víme, už pár let žije s Michalovým kolegou Mrázkem.

Podívejte se v galerii fotek, který ze slavných herců v premiérovém dílu Poldy hrál.

Poldu čeká také další sezení s paní psycholožkou. Připomeňte si, jak jim to spolu "klape":


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.