VIDEO Svede sexy Kolesárová Matáska? "Polda je strašně zajímavý člověk," říká tajemně

Slovenský temperament, hřejivé hnědé oči, krásná tvář a sexy figura. To je herečka Jana Kolesárová, která coby psycholožka nastoupila na Michala Břízu v detektivním seriálu Polda. Těžký kalibr na jednoho vyšetřovatele, který dvacet let proležel v kómatu a ženy se mu vždycky líbily. Co říkáte?

V roli policejní psycholožky má herečka Jana Kolesárová rozebrat poldu Michala Břízu doslova na kousky. V kanceláři ji chvílemi uráží, chvílemi to mezi oběma nepřehlédnutelně jiskří, jak se můžete přesvědčit i ve vybrané scéně hned v úvodu článku.

Polda je přesvědčen, že žádný problém nemá. On přece nepotřebuje žádného psychologa. To si alespoň myslí ze začátku. (První dva díly Poldy i vystřižené scény si můžete pustit online na Primě PLAY.)

„Vidí ale ženu, atraktivní ženu, které není 80 let. Okamžitě u něj naskočí takové to: Hm, aha. Co s tím? Je trošku ironický, arogantní a zkouší to na ni typicky mužsky,“ říká Jana Kolesárová o prvním setkání psycholožky s poldou.

Podívejte se na sympatickou herečku ve fotogalerii:

Kvůli roli víc zahalena

Herečka, která za své role sklízí ovace doma na Slovensku, u nás i v Americe, musela kvůli roli trochu upjaté psycholožky halit své výstavní tělo do oblečení, které ji někdy až zbytečně zakrývá.

„No byly to spíš roláky, kostýmky, které budí rezervovaný, profesionální dojem, ale o to víc jsem si mohla dovolit být příjemná a přívětivá,“ říká Jana.

Polda se jejich společným sezením nejdříve brání. Paní psycholožka ho ale svým šarmem a způsobem jednání nakonec přece jen dostává na lopatky.

„On dobře ví, že ona tu moc má. Je nad ním, vidí víc, než on přiznává. Hrajeme jemné hry, není to sterilní, nechybí při nich humor,“ popisuje ve stručnosti role Kolesárová.

Jak daleko při terapiích zajdou?

To je otázka, která už určitě musela napadnout každého diváka seriálu Polda. Jana Kolesárová ve své odpovědi lehce naznačuje: „Pro mě je Michal strašně zajímavý jako člověk, jako případ. Já sama v jednu chvíli řeším svůj osobní problém, opustím roli psychoterapeutky a stávám se zranitelnou ženou. Najednou se role otočí a on nastupuje jako někdo, kdo podá pomocnou ruku. Víc neprozradím,“ dodává s úsměvem.

Kolesárová má k psychologům blízko

Krásná herečka se nebojí přiznat, že i ona v minulosti vyhledala opravdovou pomoc psychoterapeuta. „Byla jsem na terapii několikrát. Kvůli sobě, svým osobním věcem. Hodně se věnuji osobnostnímu rozvoji, meditacím a dechovým procesům, bioenergetické terapii, jsem instruktorka bikram jógy,“ prozrazuje upřímně o svém vlastním životě.

Jak dlouho bude polda psycholožce odolávat? To se ukáže v dalších dílech seriálu Polda. Nezapomeňte se dívat v neděli ve 20.15 na Primě.

Poldova zatím největší a nejvěrnější láska? Volha, která nerezaví ani neodporuje:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.