Ze života POLDY II: Se sovětskou kráskou na věčné časy

Pusťte si hned v úvodu další vydařenou scénu ze života poldy Michala Břízy. V tomhle teď bude jezdit do práce. Více o sovětské automobilové jedničce si pusťte na VIDEU níže.

Jak vidíte na Primě v novém detektivním seriálu Polda, poručík Michal Bříza za dvacet let v kómatu nezrezavěl. To samé platí i o jeho jen o něco starším autě Volha – Gaz M-21.

Pomalejší, ovšem prostorná a zvláště v zatáčkách pořádně hlučná kráska na svého Poldu počkala v plné parádě. Připomeňme, že to se nedá říci o jeho ženě Elišce, která se v domnění, že už se její muž z kómatu nikdy neprobere, odstěhovala k jinému. Dcera Míša vyrostla. Ve 2. dílu seriálu, který vysíláme zase v neděli ve 20.15 na Primě, se mají poprvé setkat.

Stará věrná Volha

Michal Bříza je z "nové" situace rozladěný. Jistotu a hlavně potřebný elán do nového života získává, když zjistí, že se může pomazlit s třírychlostní převodovkou, páčkami ukazatelů směru a táhly ruční brzdy a otevírání kapoty své věrné Volhy.

Více o krásném veteránovi ze seriálu Polda, jeho výkonu i historii, si poslechněte na videu z Autosalonu níže.

Toto by vás k volhám mohlo také zajímat. Schválně, kolik dělníkůu se vejde do jednoho takového auta?

Ještě se mrkněte, s kým se polda nyní dělí o manželku:

A tady ještě něco o poldově dceři Míše:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.