Poznejte čtyři porotce z Amerika hledá topmodelku

Poznejte všechny čtyři odborníky na ženskou krásu. Amerika hledá topmodelku v rámci pomoci čtyř světových odborníků. Reality show můžete vidět každý den v 18.40 na Prima LOVE.

Poznejte čtyři světové porotce, kteří už dlouho sedí za stolem a rozhodují o osudech dívek a žen v Americe. Jsou to oni, jež dokážou splnit jeden z nejčastějších dívčích snů – stát se slavnou modelkou. Jak se ale během reality show ukazuje, modeling rozhodně není růžová zahrada, ale trnitá cesta s drsnými názory na vaši vlastní osobu. Poznejte čtyři nejlepší z nejlepších

Modelka a moderátorka Tyra Banksová

Americká herečka, producentka a bývalá topmodelka se narodila 4. prosince 1973 v kalifornském Inglewoodu. Modelkou se stala už v 15 letech a byla první Afroameričankou na titulních stranách magazínu GQ a Sports Illustrated Swimsuit Issue. V letech 1997 až 2005 pracovala pro světoznámou značku Victoria’s Secret. Kolem roku 2000 patřila k nejvýdělečnějším topmodelkám světa.

Zahrála si v seriálu Fresh Prince a ve filmech Divoké kočky a Halloween: Zmrtvýchvstání. Vymyslela módní reality show Amerika hledá topmodelku, kterou několik let moderovala. Zároveň zasedla v její porotě. Měla vlastní pořad Show Tyry Banksové, který získal dvě ceny Emmy. Má jednoho syna. Vyhýbá se alkoholu, pije jenom výjimečně a říká, že nikdy nezkusila žádné drogy.

Pavlína Pořízková dobyla modelingový olymp

Švédsko-česká modelka, herečka a spisovatelka se narodila 9. dubna 1965 v Prostějově. V 18 letech se stala první ženou ze střední Evropy, která se dostala na titulní stránku magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue. Je teprve druhou ženou, která se dostala na titulní stránku tohoto časopisu dvakrát po sobě. Několik let byla porotkyní v soutěžní reality show Amerika hledá topmodelku. Její rodiče utekli z okupovaného Československa po roce 1968, když byla ještě batole. Emigrace proběhla za velmi dramatických okolností a s oběma rodiči se znovu setkala až po sedmi letech. Má švédské a americké občanství. Od roku 1989 je vdaná za Rica Ocaseka z rockové skupiny The Cars, se kterým má dva syny. Zpívá se o ní v písničkách Paulina od No Doubt a Friends of P od The Rentals.

Fotograf Nigel Barker

Britský fotograf, moderátor a bývalý model se narodil 27. dubna 1972 v Londýně. Upozornil na sebe jako porotce v módní reality show Amerika hledá topmodelku a moderátor módní reality show The Face. Díky matce, která se zúčastnila soutěže krásy Miss Srí Lanka, získal respekt k módní profesi. Je ženatý s Cristen Chinovou, modelkou a zástupkyní kosmetické firmy CoverGirl. Mají spolu dceru a syna.

J. Alexander

Americký kouč a bývalý model, který vystupuje také pod pseudonymem Miss J, se narodil 12. dubna 1958 v New Yorku. Upozornil na sebe jako porotce v módní reality show Amerika hledá topmodelku. Kvůli své profesi hodně cestuje a střídavě žije v Paříži a New Yorku. Zajímá se o módní návrhářství a je autorem takřka všech modelů, které obléká v show Amerika hledá topmodelku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.