Ano, šéfe! online: Díl z hodonínské Westy dojímal k slzám. Tolik chvály a přejících ohlasů tady ještě nebylo

Pusťte si pondělní díl Ano, šéfe! hned v úvodu. Díl s dojemným lidským příběhem, vynikajícím kuchařem z Tyrolska, který následoval ženu do Hodonína a pro lásku a pochopení se zcela automaticky vzdal kariéry. Šéf Pohlreich se tady se vší pokorou učil vařit a nakonec udělil výjimečné TŘI HVĚZDY!

Podle reakcí na facebookovém profilu pořadu Ano, šéfe!, předstihl tento díl dosud nejemotivnější epizody – z restuarace U Zběhlíka, z hospůdky U Štěpána a z Rosy na Šumavě. Přečtěte si alespoň ukázku reakcí, které po odvysílání lidé psali do komentářů.

Reakce z FB Ano, šéfe! Češi umí přát

Vlastimil Rizner: Tak tenhle díl je naprosto skvělý, neskutečně mě dostal. Konečně někdo, kdo skvěle vaří a je skromný, škoda jen, že nám určitou pokoru musí ukazovat Tyrolák, Super práce Ludviku W.

Simona Štefanová: Super díl... z těch lidí je cítit něco naprosto jiného, než když se natáčí v restauracích, které vedou Češi, byla radost mu koukat do rukou a ten klid a radost z práce. Jak řekl pan Pohlreich, celou generaci jsme za nimi pozadu z těch závodních jídelen a blafů.

Simonka Holubová: Krásný díl... naposledy mě takhle chytl za srdce Potok a U Štěpána. Ať se jim daří

Lola Kučerová: Dívam se stále na pořad Ano, šéfe! Dnešní díl byl výjimečny, tentokráte se vařilo v Hodoníně, kde nemusel Zdeněk zasahovat do vaření jako v ostatních dílech. Konečně našel pořádného kuchaře, za kterého se nemusí stydět Zdenda!!! Ještě víc takových restaurací, aby se Zdeněk nemusel rozcčilovat. Díky do Hodonína! Díky, díky.

Tak krásný díl jsem ještě neviděla... Zdeněk dokázal, že není arogantní

Karel Kašík: Zdeněk byl za velmi kladnou postavu a dokázal, že není arogantní, prostě jen musí být co chválit!!! Fakt moc dobrý!!!

Svatava Pavková: Tak krásný díl jsem ještě neviděla a to sleduji pravidelně. Obdivuji majitele a je pravda, že jsme o této restauraci nevěděli a hned napravíme nevědomost. Jelikož už téměř nikam do restaurace nechodíme, jelikož ty služby nejsou a neodpovídají cenám. Úplně se těším na býčí koule a ostatní dobroty, které jsem nejedla od doby, co jsem pracovala v pohostinství. Díky šéfe.

Vladimír Sousedík: Hrozně sympatický pár, a je vidět že on není Čech a paní tam dlouho žila.... úplně jiný přístup k sobě... a bohužel takový přístup se Češi dloooouho budou učit. Moc jim přeji, ať si koupí svoje cihly a maltu.

Martin Captain Fidler: Musím říct, že všude v Rakousku jsem se nažral k prasknutí!!! Borec a ta skromnost pro něj normální fakt pecka :)

Lukáš Bláha: Moc hezký díl, přeji panu Ludvikovi a jeho ženě hodně štěstí, zdraví a spoustu hostů.

O co šlo v restauraci Westy?

Westy byl už před příjezdem šéfa podnik s domácí a poctivou kuchyní. Hosté si ho chválili. Ale jak říkala majitelka: "Někde děláme chybu." Hostů chodilo málo a o restauraci skoro nikdo nevěděl. Přitom tady v kuchyni mají hotový poklad!

Za majitelem a kuchařem Ludwigem Westermairem jezdili do jeho rodného Kützbühlu takoví hosté jako Arnold Schwarzenegger, Hugh Grant nebo Bernie Ecclestone. A Ludwig je prvním kuchařem, který bude šéfa učit vařit.

Co Ludwig dělá v Česku, kde se mu zdaleka tolik cti nedostává? Šel sem s manželkou, aby ji podpořil v době, kdy se starala o vážně nemocného otce. Nyní stejnou podporu vítá její maminka.

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.