Best of ze Šéfa v Havířově. Tento podnik potřeboval nejméně sanitární týden

Máme pro vás ty nejpodivnější scénky z odstrašující podívané, která čekala na šéfa v Havířově. Soukromý hotel vlastní město, vedou ho dva zastupitelé – jeden sedí na radnici za komunisty a druhý za ANO. A jak se jim dařilo podnikat před návštěvou Zdeňka Pohlreicha? 2,5 milionu bili ročně v mínusu.

Hotel je v budově pěkného zámečku. Ovšem hosté nikde. I během obědů je v podniku liduprázdno. Skvosty místního jídelníčku jsou jako vystřižené z jídelních lístků zkraje devadesátých let. Po přečtení nabídky šéf začíná tušit první nedostatky. Pak mu naservírují přehlídku mražených surovin – zeleninou počínaje a vepřovou panenkou konče.

Celý díl oblíbeného pořadu Ano, šéfe! si můžete pustit na Prima PLAY

Další premiérovou epizodu uvidíte zase ve čtvrtek ve 21.20 na Primě

Předkrm v podobě grilovaného chřestu se sýrem Zdeňka Pohlreicha porazí. Tři zelené chřestíčky, které se ztrácejí pod kopcem roztaveného sýra, komentuje: „Tohle je grilovaný chřest? To vypadá jako zelenej hot dog.“

A zlatý hřeb objednávky: těstovinový salátek.

Po gastro zážitku, na který by nejraději zapomněl, si šel šéf prohlédnout kuchyni. Tehdy na zámečku čaroval „půl Řek, půl Čechoslovák“, jak o sobě říká chaoticky vystupující kuchař Anes. Později se ukazuje, že chaotický není jenom on.

Na dalším VIDEU můžete vidět restauraci za plného chodu a zběsilé počítání jídel dnes už bývalého kuchaře.

A chaos pokračuje:

Ještě si připomeňte šéfův requiem:

Na schůzi dobrý výkon. V realitě ale podnikání funguje jinak, snaží se šéf vysvětlit podnikání jednateli, který je zároveň ve městě zastupitelem za komunisty.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.