Číslo pět žije aneb „Další poslední série“ Ano, šéfe!

Těšte se už v pondělí 10. září ve 21.30 na Prima family! Je pětka šéfovo oblíbené číslo? Zdeněk Pohlreich sice v reality show Ano, šéfe! restaurace známkami jako ve škole nečastuje, ale je pravda, že nejhorší hodnocení by asi „vyfasovala“ řada zařízení, která v minulosti pořadem prošla.

Na druhou stranu jich hned několik obdrželo pochvalnou samolepku s logem a šéfovou tváří – některá za skutečnou kvalitu, jiná alespoň za snahu a příslib lepších služeb v budoucnosti. Na tomto principu nic nezmění ani pátá řada Ano, šéfe!, a tak nebude o zábavu, vzruch a poučení ani tentokrát nouze.

Zárukou je samotný humor a nekompromisní přístup Zdeňka Pohlreicha, který se při střetu s realitou v běžných i lepších restauracích a hospodách projeví opět velmi svérázným způsobem. Mít šéf vlasy, kdoví, jak by to dopadlo… Šlendrián v kuchyni je totiž jedna z mála věcí, kterou opravdu nesnáší a rozhodně se to nebojí dát najevo. A pátá řada bude jen potvrzením, nikoliv výjimkou.

Šéf ale ukáže i svou lidskou tvář a tam, kde se snaží, dokáže výraznou proměnu ocenit. A to nejen v restauraci, ale i v osobním životě. Minimálně v jednom případě ho totiž šéf ovlivnil velmi výrazně.

Tentokrát navštíví štáb s kamerou další místa (například Vamberk, Moravská Třebová, Tišnov u Brna nebo Praha), a doplní tak dosavadních více než 40 restaurací z předchozích čtyř řad o nové.

Spektrum bude opět pestré nejen zeměpisně, ale různorodost se projeví i v gastronomické úrovni jednotlivých restaurantů, vždyť dorazilo 999 přihlášek a tipů na restaurace z celé České republiky. A nebude chybět ani výpad do zahraničí, tentokrát se bude jednat o plnohodnotný díl natočený v nedalekém Bavorsku. A možná přijde i jedno překvapení na závěr.

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.