Co právě dělá slavný Šéf a viděl už novinku Ano, šéfová? Pusťte si bleskový rozhovor s ním!

Dnes večer bude šéfkuchař Zdeněk Pohlreich hostem Show Jana Krause. V zákulisí nám před natáčením stihl prozradit, co teď jeho fanoušky zajímá nejvíce: Co právě dělá a zda už viděl novinku Ano, šéfová! s Jitkou a Santem Pagana? Jeho odpovědi si poslechněte níže:

Jak víte, oblíbený pořad Ano, šéfe! kde deset let Zdeněk Pohlreich zastával roli nesmlouvavého Šéfa, před časem vystřídala novinka s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem – pořad Ano, šéfová! Na novinku a odchod úspěšného šéfkuchaře z pořadu Ano, šéfe! se diváci začali ptát.

Vybrali jsme ze záplavy reakcí fanoušků na facebookovém profilu Ano, šéfe! ty nejčastější a rovnou se na ně Zdeňka Pohlreicha zeptali.

Tady jsou bleskové odpovědi Šéfa Pohlreicha na vaše nejčastější dotazy:

Několik řad pořadu Ano, šéfe! můžete ještě sledovat online na iprima.cz Pozor, tato možnost je časově omezená.

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich dnes večer opět usedne do červené pohovky u Jana Krause. Dívejte se nejen na něho v Show Jana Krause ve 21.35 na Primě.

Více o Zdeňkovi Pohlreichovi a dalších hostech dnešní Show Jana Krause čtěte níže:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.