Seriály a filmy

21. února 2014 10:20

Petr Ullmann

Horší už to nebude. Uvidíte se Šéfem v Kralupech nad Vltavou

V kralupském domě hrůzy objevil Šéf ve fritéze lak na rakve; je to teplý fernet, nebo ještě olej? Co ty smradlavé zašlé hadry místo utěrek? Děravá mísa na těsto a mastné nánosy zašlé špíny na digestoři a všude, kam jen šéfovo orlí oko dohlédne? Jedná se o REPRÍZU pořadu Ano, šéfe! z roku 2010.

Je to staveniště nebo smetiště? Ne, kuchyně koktejl baru Blue Note, kde hory špinavého nádobí teprve čekají na odolnou paní myčku, která denně dochází. „Pánové, vy se chcete dostat do kriminálu!“ konstatuje šéf po bleskové obhlídce zdejší kuchyně.

Koktejl bar Blue Note vedou tři mladí dobrodruzi z Prahy, přilákalo je sem nízké nájemné a rušné místo v centru Kralup nad Vltavou. Z bývalé sokolovny a kina se rozhodli udělat koktejl bar a pozvednout gastronomii v okresním městě. Po měsíci a půl si raději zavolali na pomoc šéfa.

Šéf nachází stále další nádoby s podezřelým a zapáchajícím obsahem a zuří. Mládenci – všichni z oboru – ještě žertují a navrhují mu, zda by u nich nechtěl vařit. Prý by se propadl až do západního Německa. Jestli chlapci hned neuklidí, Zdeněk Pohlreich v Blue Note skončí, vyhrožuje. S pomocí dalšího personálu kuchaři šůrovali přes noc a šéf si na ně navlékne bílou rukavici, až přijde na kontrolu. Jak nedobrovolná rychlá uklízecí rota obstojí? Mladí provozovatelé by potřebovali vydělávat více a nad vodou je zatím drží dodávka a rozvážka obědů okolním zaměstnancům. Zdeněk si myslí, že by si pracující zasloužili něco lepšího, a chystá pro ně kuřátko na pivu s žampiony a rýží. Třetí den nastoupí na další kontrolu čistoty v kuchyni s plynovou maskou a podívá se na zoubek ekonomice provozu a jídelnímu lístku v Blue Note. Pozve skvělého barmana a diváci uvidí, jak se dělá koktejl Cosmopolitan, který šéfovi moc zachutnal.

Trojlístek provozovatelů čeká ještě velké a pro šéfa organizačně náročné překvapení a diváky jeden expresní recept. A co zaměstnanci a jejich obědy? Přijel „bílý démon“ – pochutnali si konečně? A jak obstojí mládenci v den šéfova návratu? Zdeněk Pohlreich má strach, že se zase vrátí do zámku pokrytého olivovým suknem. Obává se zbytečně a bude příjemně překvapen? Dívejte se, poučíte se a určitě se zasmějete.

Jak proběhne tahle Mission Impossible a jak skončí, uvidí diváci v úterý 25. února ve 21.55 na Primě v REPRÍZE pořadu z roku 2010.

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.