Jak dopadne návrat do průšvihářských podniků? Dívejte se v úterý na Ano, šéfe!

Protože je kvalitativní standard třeba držet, musí se šéf Zdeněk Pohlreich vrátit na kontrolu do navštívených podniků. Jak to dopadne v Lesním zátiší, klubu Pí a U Štěpána na Šumavě? Dívejte se v úterý večer ve 22.20 na reprízu pořadu Ano, šéfe!

Nejprve zajede do Lesního zátiší, kde půl kilometru od výjezdu na Rozvadov „válčí“ paní Podaná a její tým. Do nevzhledného motorestu se vloni šéfovi vůbec nechtělo. Jak mu chutnalo v restauraci dnes? Diváci si určitě vzpomínají na Pí lokál, který kat špatných restaurací navštívil také v první řadě. V areálu Prácheňského muzea v Písku si tu hrál „kluk s kamením“. Svého hrdinu uvidí znovu, dokonce dostane od Zdeňka dárek. Mezi majiteli to ale moc nehraje. Usmíří je šéf? A to nejlepší na závěr. Zpátky na Šumavu do Vojetic! Jak se dnes mají Zdenička a Štěpán? Jsou už klidnější? Sebere někomu hvězdičku, nebo naopak nějakou přidá?

Lesní zátiší se kromě venkovního zeleného nátěru moc nezměnilo. Vnitřní zídky zůstaly, stejně tak zasedací stůl. Šéf doufá, že se aspoň zásadně zlepšila zdejší kuchyně. Co řeknou na jeho příchod ženy v kuchyni i v lokále? Vypukne nadšení, nebo panika? Jakmile šéf bez brblání sní vdolečky a dršťkovou polévku, uslyší od majitelky samé příznivé zprávy.

V historickém centru Písku se u Velkého náměstí nachází Pí local Club, osobitá restaurace spojená s hudebním klubem.Šéf si v kuchyni vytrpěl své a potkal tady jednoho zvláštního kluka. Teď se trápí majitelé Marek Zeman a Michal Grill, protože mají odlišné představy o vedení restaurace. Nebyli by první ani poslední, které po letech přátelství rozdělil společný byznys. Šéf se jim snaží ukázat, kde dělají hlavní chyby. Myslí si, že nejlépe vede podnik stejně vždycky sám majitel a že ho žádný kouzelný provozní nespasí. V to však doufá bývalý učitel angličtiny Michal. Jak Zdeňku Pohlreichovi v Pí localu chutnalo? Zvýšila se kvalita zdejšího jídla?

Nejvíce se ale šéf těší na Šumavu. Právem. Je moc zvědavý, jak si uprostřed krásné přírody vedou ve Vojeticích Štěpán a jeho milá Zdenička. U Štěpána mívali strašnou honičku za málo peněz, skoro se jim kvůli tomu zhroutil soukromý život. Když pořad Ano, šéfe! ukázal jejich hovězí biofarmu, hosté zanevřeli na kuřecí a vepřové a chtějí už jen Štěpánovo dobré maso. Zdenička se zklidnila a její muž se naučil zhodnotit celou krávu „po francouzsku“, jak mu radil šéf. Dnes vaří i z předního masa a dělá líčka a vnitřnosti. Šéf si objednal další dršťkovou, žebra, pupek a domácí paštiku. Bude nadšený jako v létě? Nebo víc? A bude Zdenička zase plakat štěstím?

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.