Poměřte si opět znalosti třeba se šéfem Pohlreichem. S aplikací PRIMA KVÍZY, která je plná novinek

Stále si myslíte, že vám to pálí víc, než šéfovi Pohlreichovi? Otestujte se. Stačí si stáhnout aplikaci Prima Kvízy a hned zjistíte, kdo ví více. Aplikace Prima Kvízy je zdarma, se spoustou novinek. Příjemně se s ní zabavíte třeba při čekání na váš oblíbený pořad právě se šéfem v hlavní roli.

Zábavná vědomostní aplikace Prima Kvízy je vhodná pro všechny mobilní telefony i tablety. Zahrnuje nyní celou řadu nových her, můžete se také těšit na nové kvízy, témata a osobnosti. ZDARMA ke stažení je ZDE na www.primakvizy.cz

Jak aplikace Prima kvízy funguje:

V Prima Kvízech si zvolte svého protihráče a aplikace vám vybere vědomostní okruh. Zahrajte si proti svým přátelům nebo osobnostem naší obrazovky. Zahrajte si třeba právě proti Zdeňku Pohlreichovi, Martinu Dejdarovi, Liboru Boučkovi, Jakubu Prachařovi, nově také například proti Soně Norisové nebo Patriku Děrgelovi.

Během hry vám dokonce změříme vaše PQ neboli Prima Kvocient.

Čím rychleji a přesněji splníte zadané úkoly, tím vyšší dosáhnete výsledku. Výsledky svého soupeře vidíte okamžitě.

Bavit se dále můžete otázkami na téma Česko, Osobnosti atd. Ve hře je obrovské množství různorodých témat a v rámci jednoho kola si můžete vyzkoušet rozmanité minihry jako je Tajenka, Doplňovačka, Seřazovačka nebo Stopka.

Dále tady najdete například otázky na pohádkové postavy, pohádky, večerníčky, knihy, kvízy či tajenky na české pořekadla, přísloví atd.Svoje PQ si jednoduše porovnáte v žebříčku se svými kamarády a protihráči.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.