PŘEDPREMIÉRA: Jak bude Pohlreichovi chutnat v nové řadě Ano, šéfe? Kremaci tedy nečekal!

Ptáte se, zdali je po tolika odvysílaných dílech pořadu Ano, šéfe! ještě komu radit? Šéf nemusí pronášet dlouhá hodnocení pokrmů, které během premiérové VII. řady ochutnal a ještě ochutná. Koukněte na videoukázku a pár fotek, jak se při tom tvářil, a budete mít hned jasno:-)

Hned v první epizodě nového Ano, šéfe!, kterou uvidíte už v pondělí 16. ledna ve 21.30 na Primě, ponoří kuchař z restaurace v Chomutově do plamenů sýr na jídle, aby se ještě před naservírováním hostovi pěkně roztekl. Na této podivné kremaci mu přitom není vůbec nic divného.

To je tak, když se Zdeněk Pohlreich dostane do podniku, kde neměl být. Uvidí věci, které ještě nikdy neviděl a asi už jen tak někde neuvidí.

Premiérový díl z America Grill a Baru v Chomutově sledujte v pondělí večer na Primě ve 21.30

Podívejte se také na VIDEO making of právě z Chomutova:

Sdílejte článek
Štítky Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.